Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kan kutyák miként választana...

A kan kutyák miként választanak szukát?

Figyelt kérdés

Három nőstény kutyám, van, egy tacskó két keverék.

A tacskó a legidősebb, 12 éves.

A kan kutyák kizárólag iránta érdeklődnek, séta közben is mindig vele akarnak barátkozni, őt követik,szaglásszák, a másik kettő pedig vevő lenne a barátkozásra, de a tacskó pont nem.De a rendíthetetlen kanok csak a tacskó után mennek.

Persze kivétel a tüzelési időszak, akkor értelemszerűen mindegy nekik.

Én is a tacskót tartom legszebbnek, de ugye emberként mit sem ér a véleményem, és feltételezem,hogy a kutyák sem így választanak.De miért pont őt?


Gondolom,az ivartalanításról szóló kioktatást így is-úgy is megkapom, érvelhetnék előre, de akkor is megkapom, szóval csak annyit,hogy nincs ,nem volt és nem is lesz kiskutya.Lakásban tartott kutyákról van szó, és nem fognak kiszökni sem, köszönöm a megértést!


2016. jan. 26. 20:03
 1/7 anonim válasza:
Egyszerű, a kutyák nem választanak hogy most ez szép vagy nem. Amikor a szukák tüzelnek akkor természetes hogy érdeklődnek iránta! Ha nem akkor is érdekli.
2016. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Előző vagyok! Hát nem lehet nagyon tudni miért utána mennek ,lehet mert ő az idősebb vagy éppen rajta van valami ami érdekli a kanokat, vagy csak most vele szeretnének játszani.
2016. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Amióta megvan nagyon népszerű a kanok körében, és mindig utána mentek,függetlenül attól,hogy tüzel e vagy sem.

Csak akkor mennek a másik kettő után,ha azok tüzelnek, de az érthető.

2016. jan. 26. 21:40
 4/7 tothp ***** válasza:
A kutyákat alapvetően a szagok irányítják.
2016. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Tuzel, es van rajta szabad lyuk.
2016. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vannak "szagosabb" szukák, akik alapjáraton jobban foglalkoztatják a kanokat. az én kanom amíg ivaros volt, hagyott ott első szóra tüzelő szukát és többet nem érdekelte és ment nyálcsorgatva ivartalan után. szerintem nincs kifejezetten tudományos magyarázata. (illetve embereknél is végeztek kutatásokat, hogy az emberek elvileg olyan párt választanak maguknak, tudat alatt, akikkel jobban "kompatibilis a génállományuk" és ezt már szaglás alapján is érzik, de nem tudom, ebben mennyi az igazság...).
2016. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 3 kutyád közül melyik a legdominánsabb, a legerősebb (főleg jellemre értem)?
2016. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!