Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen "emberek" lehetnek...

Milyen "emberek" lehetnek azok akik megmérgeznek egy kutyát? Csak szerintem elítélendő?

Figyelt kérdés
Szerintem az nem ok egy kutya megmérgezésére hogy sokat ugat, de bármilyen más ok sem.
2016. febr. 6. 12:16
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
54%

Szóval élőlény..

Tudod, hogy az a csirke is előlény, amit te a mekiben felzabálsz?

Azt nem sajnálod? Pedig őtet egész életében egy ketrecben tartották, és úgy tömték bele a sok hízlaló mérget...

A legtöbb tehén, disznó, kecske és bárány is erre a sorsra jut. Ők is előlények..sőt, azok a hangyák és rovarok is élőlények, akiket mindennap eltaposol...

2016. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Ha egy kutya rosszat tesz, vagy ugat mérgezzük meg?

Ha egy ember rosszat tesz és hangos, gyilkoljuk meg?

Én panelban lakom, a kutya nem hangos (szinte sosem ugat) és mi sem, (kistestű kutya, napi 3-4 óra séta), a szomszédnak viszont így is gondja van mindennel.

Múltkor például a kutya elindult az ajtójuk irányába, én elkaptam, erre kirohant az ajtóból a 30 éves "gyerek" és csak úgy odarúgott, aztán jött befelé a mi lakásunkba ordibálni, fenyegetőzni.

A kutya nem támadott nem ugatott, sőt még azelőtt megfogtam, mielőtt kijött volna...

2016. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Aki egy állatot meg tud ölni, az egy embert is, miért lenne eltúlzott a halálbüntetés? Az ilyeneknek beteg a fejük.
2016. febr. 6. 13:07
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom azok a válaszolók akik a mérgezők pártját fogják nekik van kutyájuk? Ti mit szólnátok hozzá ha csak úgy megmérgeznék?
2016. febr. 6. 13:14
 15/27 anonim ***** válasza:
28%

Bocs, de nekem ez az értékrendem... Az csak egy kutya:) bár én még nem bántottam egyet sem, de nem ítélem el az ilyen embereket.. Munkatársam vett kiskacsákat, még 2éve tavasszal, aztán a kertszomszédjuk németjuhásza átmászott hozzájuk, aztán megfojtotta az összes kiskacsát. Na aztán a srác is tett ki patkány mérget a dögnek, ugye az vissza jött, gondolván hátha talál még kiskacsát, de mivel az nem volt, igy a mérget ette meg..

Most belegondolsz, az a szemét kutya minden szívbaj nélkül kinyírja szerencsétlen jószágokat, nem sajnálja amikor marcangolja.. Akkor most azt a kutyát minek sajnáljuk?? Jó.. Tudom,nevelés kérdése... De Facebookon csak az tolják az emberek képébe hogy vegyé' kutyát mert az jó, hűséges, meg cuki...de arrol már nincsen szó hogy azt nevelni is kéne...

2016. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
35%

Persze, nekem van kutyám. Nyugi, mivel hogy jól van nevelve, ezért szeretjük és meg becsüljük. Nemigazán ad rá okot hogy valaki megmérgezze:) De sok neveletlen/nevelhetetlen suttyó dögöt láttam már akit nem sajnálnék ha kinyirnának.

Gondolom neked is vannak ember barátaid, de mégse sajnálsz egy pedofilt vagy gyilkost, ha azt az amcsiknál halálra ítélik.

2016. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Utolsó én sem sajnálnálak ha az ilyenek mint te megdöglenél. Amúgy meg ilyen esetben a kutya gazdája a hibás, talán az illetőnek vele kellett volna megbeszélnie a problémáit, nem a kutyát megmérgezni.
2016. febr. 6. 13:34
 18/27 A kérdező kommentje:
Most hogy jön ide a pedofil, gyilkos hasonlat? De mint már írtam aki egy állatot meg tud ölni, az egy embert is simán.
2016. febr. 6. 13:35
 19/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne vedd rossz néven de ez hülyeség. Akkor én, mert elvágom a csirke nyakát, potenciális gyilkos jelölt vagyok? Szoktál húst enni? Ha nem, oké. De ha igen, ez egy elég álszent hozzáállás. Minden állatot megölünk ami a boltokba kerül. Te is hozzájárulsz a halálukhoz ha bemész a boltba és megveszed a húst.
2016. febr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Utolsó nem tudsz kérdést értelmezni?
2016. febr. 6. 14:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!