Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért baj az, ha utálom a...

Miért baj az, ha utálom a kutyákat? Akárkinek is mondom, utána úgy néz rám, mint egy gyilkosra.

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 23:02
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
38%

En peldaul minden allatot szeretek, de kutyan kivul semmi mast nem tartanek, mert a kutyat kulonlegesnek tartom a gazdajahoz fuzodo viszonya miatt.

A cicakat is imadom, de csak ha másé. Szeretem simogatni, elnezni, ahogy jatszanak, de nem tartanek, mert nem kutya :) Ezt nem tudom megmagyarazni :)

Es en is inkabb a kutyakert vagyok oda, mintsem a gyerekekert, de nem hangoztatom, mert tudom, hogy valami baj van velem es elegge zavar is, de nem tudom, mit tegyek ellene.

2010. márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
4%
Gyilkos!!!
2010. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Akiteki ***** válasza:
85%

Ezt a kérdést a lehető legjobb helyen tetted fel.

Ide általában azok írogatnak, akik szeretik a kutyákat, nem fogsz megértésre találni. Próbálkozz a macska oldalon.

2010. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
95%
nem kötelező mindenkinek szeretni az állatokat, vannak akik a cicákat, vagy a madarakat nem szivlelik, vannak akik a kutyákat. nincs ezzel semmi baj, csak ne bántsa őket. Attól még nem biztos, hogy rossz ember vagy.
2010. márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
75%
Én is ki nem állhatom a dögöket, és ezt bármikor fel is vállalom, sőt büszke vagyok rá. Miért kéne kedvelni őket? Ez valami előírás? A sok hülye kutyákat nevel gyerekek helyett.
2010. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
75%
én is gyűlölöm őket
2010. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 KÁELEF ***** válasza:
74%
Nem baj hogy utálod a kutyákat, ez természetes hiszen veszélyes vadállatok melyeket betelepítettek az emberek közé, és betegségeket fertőzéseket terjesztenek. Én a tulajtonosaikat is utálom és azokat is akik szeretik a kutyákat, ezért meg sokan engem utálnak de nem érdekel.
2010. szept. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
75%
Én sem szeretem a kutyákat, és azokat sem akik "családtagnak" tekintik őket, és képesek döntéseket hozni az állat javára! FÚÚÚ ! Kint van a helyük a kertben! Az állat az állat marad!
2010. dec. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
76%
azért egy kutyát ne hasonlítsunk egy gyerekhez. Én is utálom őket, rettenetesen.
2011. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
64%
hihetetlen hogy elítélik az embert ha már utálja a kutyákat..én csak a palotapincsiket utálom meg a hasztalan tacskókat, egyébként nincs bajom a nagyobb testű kutyákkal. Úgyhogy kérdező csak félig vagyok veled, de nem ítéllek el emiatt.
2011. febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!