Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért baj az, ha utálom a...

Miért baj az, ha utálom a kutyákat? Akárkinek is mondom, utána úgy néz rám, mint egy gyilkosra.

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 23:02
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
75%
00:24, kár hogy nem írtál az én múltkori kommentemhez amit sajnos letöröltek..veled vagyok és a kérdezővel egyaránt
2011. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
70%
En sem szeretem de nem utalom! 2 kutya miatt volt balesetem, ezert felek toluk!!! de kicsiket nagyon cukiknak tartom:)
2011. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
6%
Jézusom milyen emberek vannak .!
2011. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Akiteki ***** válasza:
0%
Azzal semmi baj. Az a baj, hogy unalmadban ilyen kérdéseket írogatsz, hogy kötözködj névtelenül ismeretlen emberekkel. Ez már komoly pszichikai probléma.
2011. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon probléma, hogy te ezt személyes sértésnek veszed, hogy így felhúztad az orrod : )
2011. dec. 19. 15:53
 26/32 anonim ***** válasza:
82%
Szia kérdező,ne sértődj meg,sokan igazi szenny kommenteket írtak,ezt a normálisok észre is veszik...!Te tudom,hogy nem akarsz kötözködni,elvégre kérdeztél valamit,amit nem értesz...Én is gyűlölöm a kutyákat,de nem érdekel,hogy néhány kutyapárti mi a fenét gondol rólam.Szóval nézz a kötözködőkön át!!! :)
2013. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem rossz ember az, aki utálja a kutyákat. Sőt! Szerintem jó, ha valaki ki meri mondani! A kutyások nagy része egyszerűen elvakult, nem lát semmit, csak a baktériumtenyészetét (röviden kifejezve: kutyáját). A saját gyereküknél is jobban szeretik azt a dögöt... Nekünk is van kutyánk AZ UDVARON, de kapott nevelést, fölöslegesen nem ugat, nem ugrál, olykor még meg is simizem a fejét. Nincs neki megengedve, hogy kunyeráljon, meg hasonlók. Kaját kap, inni kap, az udvaron tud szaladgálni, innentől kezdve pedig tudja, hogy kuss van neki. :D Bár minden kutya ilyen volna! :D
2016. febr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
100%
Én is rühellem az összes kutyát! Nem érdekel egy elvakult kutyaimádó véleménye sem, az ember elé helyezik a kutyát! Nem csak a kutyákat, de a kutyafantikusokat is elmondhatatlanul gyűlölöm
2020. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
100%
Jól teszed hogy utálod őket, mert egy csicska szar az összes.
2020. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
100%

Féreg g*ci az összes.

Nem tudok tőlük aludni.


6-7-8 itt vonyít egyszerre a környéken, a szomszédok tűrik tolerálják.

Engem néznek hülyének, hogy miért hate-lem ennyire őket.


Idióta gazdik meg (teljes mellsszélességgel) "bátran" itt sétáltatják őket az ablakom alatt (közpark - kutya sétáltalás TILOS tábla kirakva).


Az idióta gyökerek össze szaratják velük a parkot, itt vonyítanak ezek a szerencsétlenek éjjel-nappal és még ők vannak felháborodva, ha szólok.


Kérdezem én, ki a fasszomnak jó ez?

Nem lehet tőlük aludni és marha idegesítő ez a sok vinnyogás...


"Költözz" el kommentek...3...2...1...


Nem én ordítok egyfolytában, hanem ők.

Egyégbként is jogszabályt sértenek.


A másik meghogy teljes joggal utálod a "gazdikat" is mivel nem képesek megnevelni a kis ... "kutyusokat"


Jajj... a kedvenc négylábum😍 a kurvnyd

2020. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!