Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Esőben hogy szoktátok sétáltat...

Esőben hogy szoktátok sétáltatni a kutyát? Mert mi csupa sár és vizek lettünk. Még új kutyás vagyok soha előtte nem volt kutyám, ő az első. Főleg olyanok írjanak akik szintén lakásban tartják a kutyust.

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 08:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

hát úgy ahogy száraz időben:)

sőt az én westie-m, ha esik az eső, imád futkározni és hemperegni is képes:D

feljövünk, áttörlöm száraz törölközővel, aztán megszárítom és kikefélem belőle a sarat.

a doki és kutyakozmetikus tanácsára nem mosom sűrűn a lábát és pocakját, csak ha már nagyon nincs kedvem szárítgatni. de az ritka, nem akarom h a csapvíz kiszárítsa és bacissá tegye a mancsát.

2010. márc. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
mi esőkabátban sétálunk,a kutya is szereti,hogy nem kell hosszú ideig törölgetni..és nagyon sok koszt,sarat felfog a kiskabát,nekünk nagyon bevállt,csak ajánlani tudom nektek is!!!
2010. márc. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Akiteki ***** válasza:
100%
Én ernyőt viszek. A kutyát meg nem zavarja az eső. Előszobában törölköző, mielőtt bemegy a lakásba jól letörlöm mindenhol.
2010. márc. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám utálja az esőt(a gazdájával ellenben)ilyenkor előadja a hattyú halálát,és úgy mászik utánam,mint akinek nehezére esik a járás.Minden sarkon megáll,hogy na még ennél is tovább megyünk?:)
2010. márc. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
...És persze hazaérve hatalmas törölközőbe csavarom.
2010. márc. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat. az kutya kabátra már gondoltam hogy veszek csak a környékünkön nem nagyon lehet kapni. de majd beszerzek egy esőkabátot neki is meg valami téli kabátot is. mert sajnos télen is megfázott mandula gyulladása lett. én minden séta után vízbe állítom és lemosom a hasát és a lábacskáit, de már a víztől kivan száradva a bőre és a mancsocskái is szagosabbak.
2010. márc. 31. 09:50
 7/15 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy ilyenkor nem mindig engedem el a pórázról és így nem szaladgál, nem csapja fel annyira a vizet a hasára. Ha hazaérünk kutya be a kádba, lemosom a tappancsait és megtörölgetem a hasát. Persze ha több ideig van eső, akkor már muszáj lefárasztanom és olyankor elég mocskos lesz :D Szóval teljes alvázmosás :D
2010. márc. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!ha nagyon kiszárad a kutyid talppárnácskája, amiután megtisztítottad, nyugodtan bekenheted humán kézápolóval.az anyukámék szokták a kutyusuknak azzal

a 100 ft-os boltban kapható körömvirágos vagy aloés krémmel kenni a tappancsát.nagyon gyorsan beszívódik

és nem repedezik a bőre.még élvezi is a kenegetést.

rövidszőrű, de anyuék mindig lemossák a csülkeit és

a hasát esős időben séta után.

üdv.

2010. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem hosszú szőrű kutyám van, a bundijába beletapad a sár, olyan mint a vatta, esőkabátba szoktam levinni, ha esik, bár neki nincs ellenére, ha nyakig mocskos lesz:) ha feljövünk, langyos vizzel tapimosás, majd szárazra törlöm. kb. ennyi:) ugyanúgy viszem sétálni, nekik mindegy, hogy esik vagy fúj, menni kell...
2010. márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A krémet ki is próbálom, köszi szépen az ötleteket.
2010. márc. 31. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!