Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Esőben hogy szoktátok sétáltat...

Esőben hogy szoktátok sétáltatni a kutyát? Mert mi csupa sár és vizek lettünk. Még új kutyás vagyok soha előtte nem volt kutyám, ő az első. Főleg olyanok írjanak akik szintén lakásban tartják a kutyust.

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 08:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok.

külön lehet kapni nekik mancskrémet. fressnapfban vettük 500ft-ért ha jól emlékszem, és sokáig elég nagyon.

Isteni az illata is:)

azzal is bekenheted neki, télen pláne.

2010. márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
az én boxerem aki nagyon hiperaktív meglátja hogy esik az eső akkor gyors wc és már indul is haza nem tudom miért utálja ennyire de még a pocsoját is kikerüli:)
2010. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Biztos most sokan haragudni fognak rám, de én hamar leviszem, megvárok egy pisit, felkapom és rohanás haza...ha eláll az eső sétálunk tovább :D
2010. márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
utolsó! miért??
2010. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy szakadó esőben is annyira akar egy kutya sétálni,csatlakozom a boxereshez, nekem már olyan is volt, hogy a tacskóm egyszerűen sarkon fordult és visszament, amikor látta, hogy esik és úgy döntött, hogy ő inkább később pisil.tedd függővé a kutya igényétől, egyébként meg a többi teendő ugyanaz,mint amit a többiek írtak.Mosás, szárítás, fésülés.
2010. ápr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!