Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor lehet átszoktatni a...

Mikor lehet átszoktatni a kiskutyát az anyatejről az ételre?

Figyelt kérdés
Ha átszoktatom akkor arra gondoltam, hogy spenóttal, tejbegrízzel ilyenekkel etetem. Ez jó nem?
2010. márc. 31. 11:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

A felnőtt táp bele se fér egy 3 hetes kiskutya szájába. Mindenképp kölyök táppal, más a mérete és az összetétele is. Minél jobb minőségűt vegyél, pláne, hogy nj keverékek, szükségük lesz majd felnőttként az erős hátsó lábakra, és nagyon sok minden múlik a kölyökkori tápláláson.

Minimum egy Dog Chow vagy egy Flatazor.

2010. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Akiteki ***** válasza:

Beférni befér, attól függ, milyen fajta.:)) Meg aztán rágni is tudnak már. De nem véletlenül van a kölyköknek magasabb tápértékű kaja gyártva, mint a felnőtteknek. Persze, tudom, egyéb összetevők is mások benne.

Szóval mindenképpen jó minőségű kölyöktáp.

2010. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne gagyi a pedigre???

Azért,mert nem ezrekbe kerül???

Elég úri kutyád lehet,ha a pedigre nem is jó neki...

2010. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

A Pedigree a minőségéhez képest nagyon is drága! Kb. 7000 Ft körül van egy zsák és egy fokkal sem jobb a 2-3000 Ft- osoknál. Ha érdekel miért rossz, olvasd el az összetevők listáját és a beltartalmat.... Meg amit akkor is észreveszel, ha csak kibontod a zsákot: illatanyag, színező....

Nincsenek úri kutyáim, de ennyiért már kapsz normális tápot is. Nézz szét, van ebben az árkategóriában sokkal jobb, egészséges, magas hústartalmú.

2010. ápr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Akiteki ***** válasza:
Az ilyen hulladékokon nincs rajta az összetevők listája. Rá sem merik írni.
2010. ápr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Úgy etetem, hogy kis kölyöktár konzervel (szétnyomkodva, hogy könnyebben megegyék). Eddig bevált, akkor jó lesz így nem?
2010. ápr. 10. 12:58
 17/24 anonim ***** válasza:
Szia, nekem most 4 hetesek a kiskutyák. 2 napja kaptak konzerves kajcsit, amikor észrevettem, h már anyuci tápjára ácsingóznak! Szóval ma vettem nekik libazsíros Flatazort, és imádják!!! Nálunk 800ft kilója, de megéri!! Nagyon tápláló, ezért csak keveset szabad nekik adni, így 10 kiskutyának 2 kg táp kb 2 hétre elég lesz állítólag. Majd kiderül!
2010. ápr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A Flatazor nagyon jó. Egyébként kacszsíros, nem liba, de ez mindegy is.... Nem tudom, milyen fajták a kölykeid, én is 10-et neveltem, de elég rendesen zabáltak és elég sokat....
2010. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű, h én kevertem össze!! Amstaffok a kicsik. Lehet, h nem lesz elég, de az sem baj! Az a lényeg, h szépen fejlődjenek!
2010. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nekem vizslák voltak, hasonló méret....Amíg nálam voltak 8 hetes korukig, volt amelyik kicsit tovább, 3db 18kg-os zsák táp fogyott el plusz kaptak rizst, húst, tojást....Természetesen a szuka is ugyanezt kapta.
2010. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!