Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történhtett a kutyámmal?...

Mi történhtett a kutyámmal? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy Border Colli fajtújú kutyám.Tegnap óta "rángatózik"főként a hasa fele..szó szerint az egyész kutya remeg..menni is érdeksen megy.Ennni eszik,és iszik is rendesen..szóval úgy minden oké a kutyussal,csak fekszik és rángatózik.Nem tudom mitől lehet,ha valaki tudja léccives írja meg.Vagy ötlet hogy mit csináljak hogy elmújjon szegénynek.
2010. ápr. 1. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Az én ötletem az, hogy vidd orvoshoz. Ha az a szerencsétlen tegnap óta szenved, nem értem, miért nem viszed el?
2010. ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Akiteki ***** válasza:
56%
Ötletem elég sok lenne, de csak a humánusabbat írom le: Vidd orvoshoz! De gyorsan!
2010. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A babesia (kullancs által) bizonyos stádiumban okoz ilyen idegrendszeri tüneteket. A mi kutyánknak legalábbis volt ilyen. De még sok egyéb más is lehet! szerintem lehetőleg azonnal állatorvos!
2010. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Akiteki ***** válasza:
A babéziánál lázgörcs szokott fellépni, attól rángatózhat a kutya. De szerintem akkor nem is eszik. Pici kutyámnak is így vettük észre a babéziát, de nem hagytam egy napig rángatózni, hanem felhívtam az állatorvost, hogy azonnal rohanjon a rendelőbe, ott találkozunk.
2010. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Azért érdekes, hogy a kérdező kutyája tegnap óta rángatózik, most feltett egy kérdést és azóta meg sem nézte, hogy válaszoltak-e. Baromira fontosnak tarthatja a kutyája gyógyulását.
2010. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves Okosok!!

Megnéztem hogy mit írtatok.És igen is fontos a kutyám.És azért nem vittem el tegnap,mivel a munkámból este 11.30-kor értem haza akkro vettem észre nála ezt a problémát.Autóm nem lévén,nem tudtam levvini..és az éjszaka közepén senkit sem tudtamm ezzel zargatni.A fél városon nem akartam végig vinni szegényt.Taxiba nem tehetem be a kutyát(megkérdeztem)Így megvártam a reggel első dolgom volt felhívi az állatorvost..aki nem tudott kijönni.Most nemrég érkezett ide..s derült ki mi a baja.Azért írtam ide mert ettől az oldaltól az ember segítséget vár általában.amíg nem ért ide a doki addig írtam ezt..Aki normális választ tudott annak adni köszönöm..a többieknek pedig kösz a lehordást!!!

2010. ápr. 1. 16:56
 7/8 anonim ***** válasza:
És mi a kutyusod baja?
2010. ápr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szoprnica,több mint valószínű.Mivel vírus okozza nyagyon gyógyszer nincsen rá.És lehet hogy nem is gyógyul meg:(

Még az is lehet hogy el kell altatatni.De arra még gondolni semm erek:'(

2010. ápr. 1. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!