Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg parancsra...

Hogyan tanítsam meg parancsra ugatni a kutyám?

Figyelt kérdés
Talán ez az egyetlen parancs amit lehetetlen megtanítani neki. Ha játszunk, nem szokott ugatni, egyedül akkor ugat, ha más kutya megy az utcában, vagy jön egy számára nem kedvelt vendég hozzánk, vagy elmegy mondjuk a postás a kapunknál. Mindhárom esetben le szoktuk szidni tehát nem tudom, mennyire lenne jó ötlet olyankor jutalmazni az ugatásért. Máskor meg a világért nem akar ugatni.

2016. márc. 6. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Márpedig játék közben kéne ugatásra bírni. (Tényleg rossz ötlet a postás megugatásáért megjutalmazni :D)


Pörgesd fel, ugrabugrálj, csapkodd a térded, stb., amint ugat, klikk és falat (klikker nélkül is lehet, csak úgy valszeg több ismétlés kell).

2016. márc. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig akárhogy akartam felpörgetni, nem tudtam ugatásra bírni :/
2016. márc. 7. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!