Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Novesben lemaradt a testvereit...

Novesben lemaradt a testvereitol, be tudja meg potolni?

Figyelt kérdés

Egy negy honapos KAJ es Kangal keverek kan kiskutyarol van szo aki hat hetes koratol nalam van. Az allatorvos altal ajanlott tapot ette(a doki altal eloirt menyiseget) es par napja dobbenten lattam,hogy testverei(akik hazikoszton elnek) ugy 4-5 cm-el magasabbak nala...

Vekonyabbak,sovanyabbak,sulyra sokkal kissebbek de magasabbak.

A kerdesem az lenne,hogy meg be tudja hozni az elmaradast vagy felnott korara is joval kissebb marad mint a testverei? Netan valamit valtoztassak az etrendjen? A tapot lecsereltem,ket hete mas tapot kap.



2016. márc. 8. 20:00
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Írtam már...talán olvasni kellene.
2016. márc. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

Írják itt sokan, hogy mivel keverék, nem lehet megjósolni a méretét. Ez teljesen igaz.

Annyira, hogy még fajtatiszta, TK-s kutyáknál is vannak különbségek(ezért van a standardban tól-ig cm, nem?). Az sem mindegy, hogy szuka, vagy kan.

Nekem a szuka kutyáim gyorsabban nőttek általában.

Emberben is van óriás is, meg törpe is.

Ha egészséges a kutyád, és boldog vagy vele, akkor ne érdekeljen, hány centi, hisz ez nem egy szériagyártású termék!!

2016. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!