Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos kutya szocializációj...

5 hónapos kutya szocializációja más kutyákkal? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Sajnos amióta elhoztuk a tenyésztőtől nem találtam neki kutya-pajtást. Most lenne egy kutyus, az utcán egymáshoz engedtük őket. Az én kutyám lány, a másik fiú, de csak 3 hónapos.

Megszaglászták egymást, azzal nem is volt gond, de utána az én kutyám elkezdett morogni meg ugatni a másikra. Nem olyan vészesen, csak inkább mintha játszani akarna. Csóválta a farkát is. Úgy látom, mintha nem tudna vele mit kezdeni. Eddig csak az utcán látott kutyákat, akik ha elmentek a kerítés előtt, megugatta őket. Ha mi megyünk ki sétálni, nem ugatja a kerítés mögött lévő kutyákat.

Mit tudok tenni, hogy elfogadja a másik kutyát?


2016. márc. 16. 17:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"ha az oktató nem szólt volna közbe a rotti leteremtette volna a tiedet,de nem bántotta volna"

De bátornak tetszik lenni, iseretlen kutyákról és ismeretlen szituációról csak így kijelenteni, hogy ki mit bántott volna meg mit nem. Hogy csinálod? Én is szeretném előre tudni így tök látatlanban, hogy mi fog történni.

2016. márc. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nem ismered a kutyákat!

kölyök kutyákról van szó!

mikor mennének már véres harcra???😅

féljáték nekik minden!

vagy attól tartottál hogy a kölyök roti megeszi?😅

ha elmész egy kutya futtatóba és csak nézed a kutyákat,ha nem szól bele senki.

mindih ez a reakció.

-szaglálás

-dominancia felmérés

-és az egyik a hátára fexik vagyis megadja magát az erősebbnek

-ezután csak a játék.

miért írkálnak tanácsot olyanok akiknek kutyájuk van de még azt is oviba viszik hogy tanuljanak!😅

érdekes!

2016. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem tudtam, hogy a hét hónapos kamasz rotik mindig ilyen jó arcok a tizedakkora pofátlan kölykökkel, és hogy a szocializálatlan kölykök majd ügyesen megszocializálják egymást. Kösz a felvilágosítást, majd én is ezt mondom az oviban a gazdáknak, amikor a fél éves harminc kilós babacorso meg akarja enni a három hónapos goldenkeveréket, aki vasággyal együtt nincs nyolc kiló, hogy nincs gáz, majd megbeszélik. Jó taktika :)
2016. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!