Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 4 hónapos golden...

Van egy 4 hónapos golden retrieverem. Ha én vagy a lányom eszünk, odajön kunyerálni. Persze nem kap, a probléma az, hogy ha ilyenkor el akarom tolni, hogy ne másszon bele a tányérba, odakap. Hogyan szoktassam le erről?

Figyelt kérdés
2016. márc. 25. 18:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ha meg akarta volna harapni, megtette volna. Inkább csak ahogy a gyerek elrántotta a kezét, a kutya fogai végigkarcolták. Ettől függetlenül nekem sem tetszik a viselkedése, de nem hiszem, hogy segítene a helyzeten, ha agyonvernêm. De köszönöm a válaszokat.
2016. márc. 26. 08:19
 12/14 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy verd agyon. Csak hogy ez egy olyan viselkedés, amit csírájában el kell fojtani. mert 1-1,5évesen már nem az lesz,hogy jajj csak kicsit megkarcolta, hanem komoly sérülés is lehet, ami miatt utána kidobjátok a kutyát, hogy megőrült, és értetlenül nézegettek, hogy pedig minden megtettek hogy ne így legyen

A pofozás nem egyenlő a veréssel. És a pofozás is egy olyan fázis, amit akkor kell bevetni, ha más már nem használ.

2016. márc. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek, ezért is tettem fel a kérdést. Köszönöm a választ.
2016. márc. 26. 12:15
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha erősen harap, hajtogassátok be a szája szélét a fogai alá. Majd ha ő is érzi, hogy fáj, visszavesz :)
2016. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!