Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen kutya való nekem?

Ilyen kutya való nekem?

Figyelt kérdés

[link]


szeretnék egy jo házorzo mozgékony kutyat.


2010. ápr. 5. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha már használod a google-t, és ez így nagyon vicces volt ... akkor megnézheted a tulajdonságait is:


[link]


Mi nem tudjuk, hogy hol laksz, mennyi idős vagy, mennyi a tapasztalatod, stb... e szerint válassz kutyát.

2010. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem egy ilyen kutya megfelelo hazorzesre:)
2010. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Házőrzésre jó, mozgékonysága szempontjából nem tudom milyen, annyira nem ismerem. De amennyit leírtál egy boxer is kiváló kutya lenne neked.
2010. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen tapasztalataid vannak kutyás téren, milyen kutyáid voltak már, mennyi időt és pénzt tudnál rászánni.
2010. ápr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a boxer nem teccik . hogy milyen tapasztalatim vannak: WEstie ( van.. én kutyusom , ő mellé szeretném a staffit emígy ő kinn van 5 éves lesz jövöre ,kan kutyus, eleg baratsagos), spániel ( volt.. sajna megmérhezték) , labrador ( szomszédban van... és nem etetik, nem játszanak vele semmi és én járok át hozzájuk hogy játszunk egyet a kutyával meg vigyük ki egyet sétálni ráadásul én vettem nekik pórázt és hordtam nekik kaját mert ők nem képesek kaját venni), Tosa Inu ( hát a 60 kg-val és a 80 cm-ével amik rámugrik akkor érek földet aztán.. emígy kedves kutya). ja és kevereékekkel vannak tapasztalataim. ööö.. hát kb. 5-6 évnyi kutyatartás, gondozás, kiállítás, etetési tapasztalatim vannak. mindent megtudnák neki adni és jó nagy kertes házba lenne a kan westiem mellé. tudom most mondhatnátok hogy a staffi szétszedné a westiet de neveléssel minden megoldható szóval ebből probléma nem lenne. mozgásigényét kitudnám elégíteni (faluban lakok) emígy hordanám: kiállításra, tavaszi-nyári túrákra, futni is , kutyasuliba, vízpartra is soxor kimennénk , erdőkbe velünk tartana. hát nemtudom most tulajdonságok alapján is néztem a fajt és kinézetre is és a staffihoz jutottam. szerintete kez jo valasztas?
2010. ápr. 5. 14:43
 6/9 A kérdező kommentje:
emígy 12 vok és jövöre szeretném a staffit.
2010. ápr. 5. 14:45
 7/9 Akiteki ***** válasza:

Amit most leírtál, egy tapasztalt felelős kutyatartóra vall.

Ha ez a fajta tetszik, akkor biztosan tudod hogy miért. Szerintem IGEN, való Neked.

2010. ápr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én biztos hogy egy dobermannt vennék házőrzésre.nekem a mostani a 3. dobim és nagyon bevállt.a leg intelligensebb kutyák egyike,igényli a futást és ennek a kutyának a leghatározottabb a kiállása szerintem.úgy a legszebb ha a füle és a farka is le van vágva,(csak nehéz olyan állatorvost találni aki a fülvágást még megcsinálja).szerintem ha valaki meglát egy ilyen kutyát a kapuba ugatni annak meg se fordul a fejébe hogy bemenjen.

itt találsz jópár képet erről a fajtáról

[link]

2010. ápr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi..de azért ne mszeretném mert én szeretnék vele kiállításokra is járni néha-néha és akkor már ne mszabad kupíroztatni sem a fülét se ma farkát
2010. ápr. 9. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!