Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova érdemes költöznöm, ahol...

Hova érdemes költöznöm, ahol nem találkozok kutya ugatással? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egyszerűen kertvárosban elkerülhetetlen, hogy ne ugassanak. Panelbe is ez van esetleg egy kis faluba is?Itt minden szomszédnak van és öröké ugat mindegyik egyik este fele másik reggel, valamelyik meg délután. Fele szomszédság szinte soha sincs itthon azt kutyát tartanak, minek nekik ha idejük sincs rá.Ez az egy dolog amit nem tudok elviselni kocsik engem nem zavarnak. Hova lenne esetleg érdemes költöznöm? Nekem panel lakás való akkor ott nincsenek ilyenek? Írjatok véleményt főleg falun élők és panelban lakók véleményére vagyok kíváncsi.

2016. ápr. 4. 17:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hangszigetelt lakásba, vagy legalább hektárnyi telek közepére. Akkor nem fog zavarni a hangerejénél fogva.
2016. ápr. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!