Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi tévő legyek? Elolvasnátok?...

Mi tévő legyek? Elolvasnátok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

1.

Kan kutyusomnak hol találnék szuka kutyát??Már egy csomó ismerősöm mondta,hogy keressek neki,mert szeretnének egy kölyköt az enyémtől.


2.

Szerintetek nagyon át lettem verve??Volt egy yorkim és sajnos cs.okok miatt pénz szűkébe kerültünk.El kellett adnom őt.Ám az illető nem tudott egyből fizetni ezért írtunk egy papírt,tanúkkal együtt,hogy 3 részletben kifizeti.Most lesz 1 hónapja,hogy ott van a kutyus.Most kéne fizetnie.DE üzent,hogy közbe jött valami és vissza szeretné hozni a kutyát,mert nem tudja ki fizetni.(azt tudni kell,hogy neki van egy szuka yorkija.)Szerintetek csak fedeztette a kutyáját és azért akarja vissza hozni az enyémet??

Sajnos én nem tudom őt vissza venni.Mindenféleképpen el kell adnom őt.


Bunkó,paraszt emberek kommentjére nem vagyok kíváncsi.Nem válaszolok rá.


2010. ápr. 6. 22:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Szépen készülsz az anyaságra... Majd a gyereket is add el, ha pénz kell!

Egyébként mindegy hogy a Te agyonszeretett kis kutyulid, vagy az utcáról befogadott kutyus, ugyanúgy felelősséggel tartozol iránta...

Egyébként nekem gyanús ez a "találtam egy yorkit" szöveg... Miért nem adtad le a fajtamentőknél, ha nem akartad megtartani? Lehet hogy kereste a gazdája....

2010. ápr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagy: szegény becsapott áldozatot jól átverték és fedeztettek a kutyájával amiről azt hitte eladták és utána visszapasszolták.

Közben ő is ugyanezt tervezi.

Tuti ötletem van: engedd h visszahozza a yorki kant, és legközelebb azt add el neki amelyiknek most keresel szukát...ezt ironikusan értem, de a kérdés után kinézem h megvalósítod majd.

Aztán az eladott kiskutyákkal is megvalósítják és 2 év alatt lesz a te kanocskád miatt 448 kiskutya, ha mindenki így gondolkozna mint te.(és csak 8 kiskutyát számoltam egy alomra!-a két kantól születik 8-8 kiskutya, majd rá félévre újra, hiszen az ilyenek rá szoktak jönni, milyen jó biznisz és egy éven belül megismétlik a nyerő párosítást és a következő évben ez az 56 kiskutya szintén átesik élete első szülésén=448!

2010. ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Így készülsz az anyaságra? Szereted az állataidat? Adod veszed az életeket... Nagyon is megérdemled, ami történt.
2010. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Megveszem, ivartalanítom, és talán méltó életet nyújtok neki. Ha érdekel, írj privát üzenetet. Mielőtt még félreértés lenne, nem érdekel veled mi lesz, rajtad nem akarok segíteni, csak a kutyán, mivel egy érző lényről van szó és nem egy ping-pong labdáról :(.
2010. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

tudom, hogy nem őt akarod pároztatni!

NEM IS EZT ÍRTAM TE NAGYON HÜ**E!

attól, h nem szereted a yorkie-t, még találhattál volna neki normális gazdit.

NEM VÁLASZOLTÁL A KÉRDÉSEMRE!!!MIT CSINÁLSZ HA SZÜLETIK VAGY 6 KÖLYÖK?? MIBŐL LESZ PÉNZED OLTÁSOKRA VINNI STB, HA EGY YORKIE-T SEM TUDSZ ELTARTANI? AKKOR NEM IS A PÉNZ MIATT ADTAD EL..NEM IS SZERETTED, AZ ELŐBB ÍRTAD!MINEK NEKED KUTYA?? ÉN TÉGED ADNÁLAK EL, SŐT FIZETNÉK IS H VIGYENEK EL VALAHOVA..annyira sötét vagy b.meg, hogy az már nem csak nekem fáj, de az összes embernek!

2010. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne szaporíts! Van bőven elég kutya a menhelyeken, a sintértelepeken, és az utcákon is!

Attól, hogy szép a kutyád, meg a laikus barátaid is ezt mondják, egyáltalán nem biztos, hogy tenyésztésre alkalmas is. Törzskönyve, tenyészszemléje, esetleg kiállítási eredményei vannak? A fajta jellemző betegségeire szűrve lett?

Ne árts a fajtának, bízd ezt a dolgot a tenyésztőkre...

[link]


A szerencsétlen yorki esetéről meg no comment... talált, ismeretlen származású kutyát eladni egy olyannak, aki nyilvánvalóan fedeztetésre használta, aztán meg visszapasszolta... hát csak gratulálni tudok a butaságodhoz és a felelőtlenségedhez...

2010. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

1.Ne szaporítsd a kutyádat, inkább ivartalanítsd, az ismerőseid meg vegyenek tenyésztőtől vagy fajtamentőtől ha mindenképp olyan fajtát szeretnének mint a tiéd!

2.Ha nem tudod ellátni a kutyát, ne hogy már pénzt akarj rajta keresni!Ajándékozd oda valakinek aki tud is gondoskodni RÓLA!

ENNYI!

2010. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
írtam privit
2010. ápr. 7. 19:10
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az isten állatkertje és alacsony a kerítés. Ime egy újabb szökevény.....
2010. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!