Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi tévő legyek? Elolvasnátok?...

Mi tévő legyek? Elolvasnátok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

1.

Kan kutyusomnak hol találnék szuka kutyát??Már egy csomó ismerősöm mondta,hogy keressek neki,mert szeretnének egy kölyköt az enyémtől.


2.

Szerintetek nagyon át lettem verve??Volt egy yorkim és sajnos cs.okok miatt pénz szűkébe kerültünk.El kellett adnom őt.Ám az illető nem tudott egyből fizetni ezért írtunk egy papírt,tanúkkal együtt,hogy 3 részletben kifizeti.Most lesz 1 hónapja,hogy ott van a kutyus.Most kéne fizetnie.DE üzent,hogy közbe jött valami és vissza szeretné hozni a kutyát,mert nem tudja ki fizetni.(azt tudni kell,hogy neki van egy szuka yorkija.)Szerintetek csak fedeztette a kutyáját és azért akarja vissza hozni az enyémet??

Sajnos én nem tudom őt vissza venni.Mindenféleképpen el kell adnom őt.


Bunkó,paraszt emberek kommentjére nem vagyok kíváncsi.Nem válaszolok rá.


2010. ápr. 6. 22:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
ráadásul nem kevés pénzt kérhettél érte, ha három részletben akarták kifizetni:S
2010. ápr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
ez a vicc az egészben,hogy csupán 30 ezret.
2010. ápr. 6. 23:04
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

de talált kutyával meg minek akarsz fedeztetni??

nem ismered a genetikai hátterét, nem tudod mit örökithet stb.. ráadásul honnét lennél biztos benne h majd a befedeztetni kivánt szuka nem a rokona-e??


sajnos az ilyen szaporitások miatt nyomorodik meg sok kutya :(

gondold át...



Akkor ezek szerint 1 hónapra fizetett ki 10 e Ft-ot?

ebből mi haszna lenne? ha valóban a szukáját akarta csak befedeztetni akkor ennyi pénzért tuti lehet találni kant.

Gondolom visszafogadod a kant, nem?

2010. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

válaszaim:

1. ne pároztasd a kutyád szerintem. Így is van 2 még visszahozzák a Yorkshiret,az bőven elég,nem?


2. mivel úgy írtátok a szerződést,hogy ha nem fizet vissza kell adni,hát most ez állt elő - visszaadja és minden joga meg van rá. Lehetséges,hogy kihasználta a helyzetet és fedezésre használta a kutyust.

2010. ápr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy melyik rosszabb: 1. talált kutyáért pénzt kérni, 2. a sajátot szaporítani. A leírtakból kiderült, hogy te milyen módon szereted az állatokat. Ezen pedig az összes felelős gazdi fel fog háborodni. Ezen miért csodálkozol?
2010. ápr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Nem a yorkival akarok fedeztetni hanem a másikkal.
2010. ápr. 7. 08:22
 17/29 A kérdező kommentje:

attól,h pároztatni szeretném a kutyámat még szeretem.

Sőt imádom.Ő a kis kedvencem.Kis kora óta velem van.El van kényeztetve,mint ha a gyerekem lenne.Úgymond őt kaptam,hogy készüljek az anyaságra.Ezen most nem kell kiakadni.

2010. ápr. 7. 08:25
 18/29 anonim ***** válasza:
83%

Atyaég!!!:SSS

ha szereted a kutyádat, alapból nem adod el, inkább a legolcsóbb csirkeaprólékkal eteted. de ha mégis el kell, akkor ..ááá NEM VAGY NORMÁLIS!!! HA SZERETED A KUTYÁDAT, MIÉRT NEM VOLTÁL KÉPES MÉG JOBBAN UTÁNANÉZNI, H JÓ HELYRE ADOD E EL?????

Igen, át lettél vágva, mert hü**e vagy mint a föld!!!

igazuk van, meg is érdemled, még inkább tőled húznék le pénzt amiért ennyire felelőtlen vagy!Szerencsétlen kutyát sajnálom, 3 havonta változik, h ki a gazdája, nem tud kihez folyamatosan ragaszkodni, stb. na mindegy, te életed te hülyeséged.

de csöppet felháborít az emberek butasága.

2010. ápr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok.

ha pároztatod a másik szerencsétlen kutyádat, és az esetleg több kölyköt szül, ami valószínű is lehet, akkor a többit hova adod?? mert az ismerősödnek 1 kell. a többi meg ???

azokat oltatni kell, féreghajtani, gondoskodni róluk.arra van pénzed mi?

szánalmas.

2010. ápr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

TE ÉSZLÉNY!!!ÉN EGYÁLTALÁN NEM MONDTAM,HOGY SZERETEM A YORKIT.

NEM ŐT AKAROM PÁROZTATNI.

DE ERRŐL NINCS KEDVEM VITÁZNI.

RÉSZEMRŐL BEFEJEZTEM.

2010. ápr. 7. 09:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!