Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie,9 hetes kölyökkutyának...

Westie,9 hetes kölyökkutyának mit adjak enni?

Figyelt kérdés
Eddig a Happy Dog-ot kapta a tenyésztőnél. Az a fajta csak 4 kg-os kiszerelésben kapható. Meg fog annyit ennyi 5 hónapos koráig? Ti mit adtok a westie-teknek?
2010. ápr. 7. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Happy Dogtól jobbat is adhatnál, de kinek hogy.

Én Purina Pro plant etettem, aztán orijent, de most acana.

jól válaszd meg, lehetőleg minél kevesebbet válts 1 éves koráig.

hogyne enne meg annyit.

4x kell etetni egy nap, aztán 3x, majd 6 hónapos korától 2x.

sok sikert:)

2010. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt a Happy Dog, ha amúgy nincs pénzed méregdrága tápokra. Ez egy felső-közép kategóriás táp. Egy westienek pedig a 4 kg kb. 2 hónapra elég lesz szerintem. Az én kutyám közepes termetű, neki a 4 kg 3-4 hétre volt elég (kétszer akkora, mint egy westie).
2010. ápr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Akiteki ***** válasza:
Van 15 kilós kiszerelésben is, úgy olcsóbb. Az talán elég lesz neki 5 hónapos koráig.
2010. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én nem ajánlom, h megvegyél egy 15 kilósat!

egyrészt mondta a doki asszisztense, hogy a sok nyitogatástól a végének nincs már olyan íze, megszárad kicsit, plusz, ami a legfontosabb, h sosem tudhatod mikor kell váltanod vmi oknál fogva másra!

nekem itt foglalja a helyet egy 3 kg-os pro plan, meg egy kis orijen 6hal, mi lett volna ha 15 kilósat veszek.. XD

2010. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!