Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális cseh farkarkaskutya?

Kreg24 kérdése:

Ez normális cseh farkarkaskutya?

Figyelt kérdés

www.jofogas.hu/komarom_esztergom/Cseh_farkas_Champion_kan_fedez__45774748. htm? First=1 Már volt egy ilyen kérdésem csak nem válaszoltak normálisan.

Úgy értem, hogy jól tenyésztett normális cseh farkaskutya, mert nem úgy tűnik.A 2. KÉPET NÉZZÉTEK!!!



#cseh farkaskutya
2016. máj. 8. 18:56
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%

"Az apám nem nagyon volt oda, hogy most meg ilyen kutyát..."


Ezek szerint ez nem az első ilyen hóbortod? Mesélj, milyen kutyákra untál rá eddig?

2016. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Ő bevallom Jamthund,Gråhund stb. :D
2016. máj. 9. 18:45
 43/50 anonim ***** válasza:
100%

Látom te inkább csak a farkas kinézetre hajtasz. Fogd fel hogy nem minden kutya egyforma. Nem csak kinézetre de jellemben is. Pl egy Labrador vagy Goldi kezdőknél is beválhat, de egy ilyen félig farkashoz már szakember kell ,hogy amennyire lehet nevelt kutya legyen. Nehéz elfogadni de nem a közepébe kell bele vágni hogy "jajj ez farkas akk ilyen kell..." ha annyira tetszik akkor gyűjts tapasztalatot... és mikor készen állsz meglesz az álomkutya. Addigra anyagilag is gondolom jobban állsz majd és egy rendesen tenyésztett 100%-osan biztos fajtatiszta kutyát tudsz venni nem pedig farkas jellegű keveréket.


-Áruld el minek neked farkas(kutya)? Ha leszarod a jellemet csak kinézetre mész 100% hogy nem lesz jó választás...


Nem a legjobb de akkor vegyél Husky-t az is hasonlít de azért kezelhetőbb valamennyire (mondjuk első kutyának az sem jó de jobb mint egy "farkas").

2016. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

Figyu már a jelleme nem érdekel?:O Ha majd a dominanciáját rajtad fejti ki meglátod, mennyire számít vagy nem... Nem mondom magam kezdő kutyásnak, de most fogok venni németjuhászt és egyáltalán nem olyat választok, akin látszik, hogy a későbbiekben dominálhat, mert azért az keményebb dió lenne... Ebből is látszik hogy már bocsánat, de fingod nincs a kutyákról. Ha elkezi átvenni az irányítást nem elég neki 2 odaszólás, ha nem vagy elég kemény és TAPASZTALT belebuksz és a vége az lesz, hogy nem lesz boldog kutya-gazdi kapcsolat és a végén el kell ajándékozni a kutyát egy olyannak aki ért is hozzá.

Nem mondom, hogy nem tetszik a kutya, meg nem imponál, hogy farkasvér is csörgedezik az ereiben, de nem érzem azt, hogy elég tapasztalatom lenne hozzá...

2016. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
73%
Don't feed the troll...
2016. máj. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
De azért nem érdekel a jelleme mert már tudok mindent elolvastam legalább 4 oldalt, hogy milyenek.
2016. máj. 10. 07:32
 47/50 anonim ***** válasza:

Kérdező, egy jó tanács a jövendő Gyakoris pályafutásodra vonatkozólag:

[link]

2016. máj. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy elolvastál 4 oldalt nem ismere a kutyát....
2016. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%
Én egész könyveket elolvastam, mielőtt megvettem a mudimat, csak ő úgy látszik, nem ugyanazokat a könyveket olvasta, amiket én, mert az igazi, hús-vér kutyával való együttélésre semmi nem tudott felkészíteni.
2016. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most egy beaglem van és nemsokára jön mellé egy németjuhász, régebben amikor kicsi voltam akkoris volt nj-nk, de akkor inkább apa nevelte. Minidg volt mellett kutya, DE könyveketolvasok, az interneten fellelhető összes videót és oldalt (angol, magyar) megnéztem már jóformán, de így is tudom, hogy érhetnek meglepetések...
2016. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!