Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Néha nincs elegetek ilyenkor?

Néha nincs elegetek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Jó jó lehet ez a magamféle önző hülyeség de titeket nem idegesít hogyha a kutyátok úgy viselkedik mint valami nyomorék macska? Nekem yorkshire terrierem van. 7 éves és k***ára finnyás. Nem képes sétálni az utcán ha a beton beszívta a vizet és olyan egy kicsit. Kunyerál egy ropiért és mikor adom neki nem képes a végébe beleharapni b***meg hanem ott szarakodik.

ilyenkor nagyon felcs*sz hogy egyáltalán ittvan, veletek csinálnak ilyet a kutyáitok?


2016. máj. 12. 16:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Esőben az enyém sem szeret sétálni de már alakul ha kicsit esik akkor jön nagyobb körre is. Járdán megy de a vizes fűbe be kell húznom. Volt idő amikor picit idegesített hogy esik az eső és nem lehet vele haladni, de már megszoktam így imádom. Nincs más ami zavarna benne.
2016. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hahaha, ez jó :D


Nekem a csivavám volt ilyen :D Ott szuggerált meg kuncsorgott a kajáért, de ha végül adtam pl. sonkát (!), akkor elfordította a fejét, hogy neki ez a sz.r nem kell! :D

2016. máj. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!