Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! Lenyelt a 10 kilós...

S. O. S! Lenyelt a 10 kilós kutyám egészben egy két oldalt megcsomózott műbeles virslit! Mi lesz most vele?

Figyelt kérdés
10 éves a kutya, kis termetű, mint egy tacskó! Kivettem a virslit a hűtőből, és teljesen váratlanul felugrott, kikapta a kezemből és egyben lenyelte! A virsli Hyza műbeles volt!!! Hívtam a Lehel úti állatkórházat, ott nem tudnak fogadni, mert 2 és fél órát kéne várni, addig meg elindul az emésztőrendszerébe, rögtön hívtam a Primavetet a 15. kerületben, ők azt mondták, ne izguljak, ki fogja kakilni, nem lesz semmi baj, nem kell gyomormosás! De én mégis izgulok! LÉGYSZI ADJATOK TANÁCSOT!!!! Mit csináljak??? Nem akarom, hogy elpusztuljon! Az eset 20 perce történt!!!!! 11:10 van!

#kutya;műbeles;virsli;lenyelte;elpusztul
2016. máj. 29. 11:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nekem is műbeleset nyelt le! Alig várom, hogy kakiljon! Ma megcsinálta a programomat! Úgy döntöttem 2 óránként elmegyünk sétálni!
2016. máj. 29. 11:43
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne várd, hogy ma kikakálja éppen azt a virslihuzatot. Sanszosabb, hogy holnap fog távozni a műbél.

Csak akkor menj orvoshoz, ha a kutya szemmel láthatóan rosszuk érzi magát. Netán öklendezik, vagy púposítja a hátát, mert a gyomrában nem stimmel valami.

2016. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na kijött belőle?
2016. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen kijött! Semmi baj nem lett! :)
2016. okt. 20. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!