Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A forró nyári napokon mikor...

A forró nyári napokon mikor etetitek a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Kinek mi vált be? Esti etetés, nap közben, vagy reggel?Esetleg a napi adagja több részre elosztva, hogy ne terhelje a melegben annyira a gyomrát?
2016. máj. 29. 21:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amikor kelünk, olyan 5 körül megkapják a reggelit és este 8 körül a vacsorát.
2016. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 elwera ***** válasza:
Este szoktam nekik kaját adni, de a lakásban 24 fok van max, itt így nincs melegük. Nyitva az ajtó, kimehetnek, de inkább itt bent vannak.
2016. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Reggel eleve nem jó szerintem mert ha utána futkározik,akkor jön a bèlcsavarodás. Az enyèm este 9kor eszik, utána se séta se játèk se szaladgálás. Nyáron ha 40 fok van akkor mèg kèsőbb.
2016. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az enyémek nem szoktak reggel futkározni. Amúgy az ugrabugrálástól a gyomruk csavarodhat meg, nem a belük. Szoktak viszont hatalmasakat birkózni este a vacsora után. Mérges is vagyok érte, de 3 éve ezt csinálják és nem értik meg, hogy nem szeretem.
2016. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én egy nap háromszor etetem meg [nyáron] reggel,délbe,meg este,de nem mindig eszi meg az összeset
2017. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!