Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog, torzskonyveze...

Francia bulldog, torzskonyvezett kutyat venni vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Parommal ugy dontottunk,hogy vennenk egy francia bulldog kiskutyat. Mivel nem Magyarorszagon lelunk (de kozel) ,megneztuk,hogy ez az ebfajta merre milyen arban kaphato (Szerbia,Boszni,Horvatorszag es Magyarorszag).. Horvatorszagban iszonyat dragak (akar az 1200 eurot is eleri) es mivel beszeltunk masokkal is,megtudtuk,hogy fajkutyaert nem kell ennyit fizetni,hogy "minosegeset" kapjunk.. Megtudtam,hogy egyik ismerosom Magyarorszagon talalt 80 ezer forintert utlevellel egyutt,de papirok nelkul,tehat nem torzskonyvezett,d e fajtiszta franchie. Elmeselte,hogy kutyajuk egy boldog es egeszseges kutyuli es nincs semmi baj vele.. Sokat olvastam errol a dologrol es nem tudom vegyunk e kutyat,ami nem torzskonyvezett vagy nem.. Pl. nekem volt fajtiszta,de nem torzskonyvezett pincsim es tenyleg sosem volt beteg,3szor lettek picinyei,amelyek mind egeszsegesek voltak es vegul tizen valamennyi ev utan elhunyt szegeny.. Tehat az a papir nekunk nem volt lenyeges.. Tenyleg nem tudom hogyan dontsunk.. Tapasztalatok?

#vásárlás #francia bulldog #franchie #törzskönyvezett kutyák
2016. jún. 2. 00:49
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
5%

31-es ha nem irtal volna semmit okosabbnak tunnel:D

No letedre meg bunko is vagy a butasahod mellett mert leszolsz masokat.

Amugy jellemzo ratok (nehany kivetelevel) hogy egy ertelmes valaszt nem vagytok kepesek adni de pofaztok es leszoltok masokat.

Elhitettek valamit veletek a tenyesztok mert igy meg lehet indokolni miert kernek 10x-es arat egy olyan kutyaert ami nem er annyit,megvettetek tobbszoros aron a tk kutyatokat es duhosebbek vagytok es le"fajtajellegu keverek"ezitek ha egy szep fajtatiszta kutyat lattok.

Na es az iPhonos hasonlat kamu mert az kb olyan mint amikor ti nagyokosok megveszitek szerzodessel bizonyos mobilszolgaltatoktol a kamu telefont de az a jo mert szerzodessel van es hiteles helyrol vasarolva,en meg megveszem olcson az iPhonet eMag vagy hasonlo helyrol.

Kerdezo ne szegyeld,hogy magyar vagy,en sem szegyenlem de buszke vagyok ra hogy nem magyarorszagi "fajtatiszta" magyar:)))

Mert ugye ok torzskonyvesek :))))) meg ha fele svab,toth,zsido es mittom sn meg milyen keverekek is

(Hogy ne terjunk el a kutyatematol)

Johetnek a piros kezecskek imadom oket ,,I,,

2016. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!