Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barf etetés vagy táp?

Barf etetés vagy táp?

Figyelt kérdés
Most múlt 1 éves a kutyám, és sokat halottam a barfos etetésről, hogy az milyen jó, de nem tudom biztosra.
2016. jún. 6. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress ra a Google-ban, Facebookon is van egy csoport.
2016. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ mi a szempont. (Oda írom a kérdés mögé a nyertest.)

Kényelem (a módszer elssajátításában és a kaja elkészítésében): táp

egészséges etetés: barf

idő megtakarítás: táp

tudatos etetés, kontrollálható egyedi étrend igényeknek megfelelően: barf

anyagiak: attól függ, milyen táp, hol laksz, milyen beszerzési forrásaid vannak, hajlandó vagy-e csoportosan netről rendelni, van-e allergia vagy betegség a képben stb.

természetes étrend: barf


Tömörebben:

neked a táp könnyebb, egyszerűbb

kutyádnak: a barf (ha megfelelően utána olvasva csinálod) akkor egészségesebb, kutyára szabhatóbb, és finomabb

2016. jún. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a barf jobban bevált, tápoktól rengeteget kakilt, nem ürült rendesen a bűzmirigye, pedig drágábbakat próbálgattunk végig. És nagyon durván kövesedett a foga.


Egyedül egy táp vált be, mégpedig az Acana sima felnőtt tápja, de ezt meg csak 15 és 18 kg-os kiszerelésben lehet kapni, nekem meg nincs hol tárolnom ekkora mennyiséget :/


Ha lehetne 5-6 kilós kiszerelésben kapni ezt a simát (a jóval drágábból bezzeg van :)), akkor azt venném, mert tényleg nagyon jó táp.

2016. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!