Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kombó lenne a jó?

Melyik kombó lenne a jó?

Figyelt kérdés

Foresto nyakörvet használunk, teljesen jó csak a szúnyogot nem tartja távol. Szóval ha vennénk egy bravecto tablettátt az jó lenne mellé? Vagy még kéne mellé advantix?

Foresto-bravecto?

Foresto-advantix?

Foresto-bravecto-advantix?



2016. jún. 12. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem "mérgezném" a kutyám ennyi szerrel.

Mi Foresto-t használunk, ez ami a legjobba bevált, de mindig átnézem séta után (pedig nagytestű)és szedek is le róla. Én inkább két órán keresztül vizsgálom a bundáját, minthogy ennyi szerrel terheljem a szervezetét. Főleg a Bravecto a tápcsatornán keresztül szívódik fel, gondolhatod, hogy megterheli a máját. Tény, hogy a Bravecto nálunk 100%-os védelmet nyújtott, de max. egy évben kapja, mikor nyaralni megyünk erdős helyre.

2016. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, akkor lehet hogy nem teszek semmit :) csak a szúnyogok miatt félek...
2016. jún. 13. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! Szúnyogok ellen, mivel kinti kutya füstölőt égetek, az távol tartja, sétánál meg hessegetem le róla. Vagy esetleg kipróbálhatod a citromfűvel, csak vigyázni kell vele, mert kutyák nem szeretik az erős illatokat. Nekem sikerült hozzászoktatni, összemorzsolom a citromfű levelét és bekenem a bundáját.
2016. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp kipróbálom köszi:)
2016. jún. 16. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!