Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Balaton körül bringával,...

Balaton körül bringával, vigyem a kiskutyámat? (kistestű, kosárban szállítva)

Figyelt kérdés

Nemsokára megyünk egy kört a Balcsin, és arra gondoltam, hogy elviszem a kutyámat is. (10 éves) 5 kg, kosárban tudnám vinni.

Első nap 70 km, második nap 60 km, és harmadik nap is 60 km. Nem fogunk sietni, és gyakran megállunk.

Szerintetek élvezné? Párszor már vittem őt kosárban, és elég jól elüldögélt. Vagy ez a távolság sok lenne neki?

Vagy nagyon megnehezítené a bringázást?


2016. jún. 14. 12:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Kutyafüggő. Nekem a 12 éves kutyám olyan volt, hogy sok 5 éves megirigyelte volna. :) bírta az egész napos túrákat is, este meg hozta a pórázt, hogy sétáljunk. :D


De abban igaza van a többieknek, hogy a nagy melegben, a tűző napon rosszul is lehet...ha kellemes 20 fok lenne mondanám, hogy vidd el, mert nyilván melletted szeret a legjobban lenni,de így ne.

2016. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez elég hosszú táv, nem biztos, hogy ilyen hosszú ideig el fogja viselni a mozdulatlanságot, még a beiktatott séták ellenére sem. Ha türelmes vagy, próbáld meg, csak ne szidd le a kutyust, ha nem marad nyugton!
2016. jún. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha pedig meleg lesz, akkor egyáltalán ne vidd! Előző voltam.
2016. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!