Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtatiszta kutyát akarok, de...

Fajtatiszta kutyát akarok, de ólcsóé ám, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Provokatív kérdés,de mégis... Ha valaki komolyan gondolja mit válaszoltok neki?
2010. ápr. 12. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Inkább gyűjcsé béjjeget oks?
2010. ápr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Hogy egy kutyát nem megvenni nehéz,hanem utána eltartani... Etetni állatorvos stb. Meg van egy mondás olcsó húsnak híg a leve,ez nagyon igaz. Lehet hogy olcsóé kapsz kutyát,de valószínűbb hogy többet költesz állatorvosra.
2010. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nézz körül menhelyeken, sintértelepeken, szoktak lenni fajtatiszták is. neked nem kerül semmibe, és megmentesz egy életet.
2010. ápr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit jelent az olcsó. A hivatásos tenyésztők se egyforma árakkal dolgoznak.
2010. ápr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg az se mindegy, hogy az illető ragaszkodik-e egy bizonyos fajtához, vagy mindegy, milyen fajta, csak az ár nem mindegy. Egy ritkább fajta kutya drágább, mint egy gyakoribb "tömegcikk". Amúgy ha valaki mindenképpen fajtatisztát szeretne, és nem a vásárlásra szeretné költeni azt a pénzt, hanem a további tartáshoz, akkor annak a fajtamentőket javasolnám.
2010. ápr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

MEnhelyre is rengeteg fajtatiszta kutya kerül!!


Vedd fel a kapcsolatot egy fajtamentővel!

2010. ápr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
2010. ápr. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

szembenézek a teljes reménytelenséggel mint mindig és belinkelem egy valag menhely nevét.

Sajnos sok ilyen kérdés van az oldalon "tudnál ajánlani mit tartsak" "honnan lehet olcsóbban" és mindig egy halom menhelyes kutyus belinkelek(még meg is keresem az adott faját a honlapon) de egy esetet leszámítva mikor valaki jelezte hogy megtetszett neki az egyik kutya, senki se akar menhelyről kutyát. Ezt mindenki csak mondja, hogy "én majd menhelyről akarok", de mire oda jut, hogy szabad a pálya juszt se a menhelyit hozza el. Nem értem miért.

2010. ápr. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igazán hasznosak, remélhetőleg felugrik majd ez a kérdés, ha valaki hasonlót akar kérdezni. :) (Bár többnyire nem nézik, a már feltett kérdéseket sajna.)


Utsó!

No, igen ilyet én is láttam már, a szomszédban születtek édi-bédi kutyusok a kertben, és akkor természetesen már inkább azt viszik haza, mint a menhelyit. Ördögi kör ez

2010. ápr. 13. 09:25
 10/12 Akiteki ***** válasza:
53%
Én a tescot szoktam ajánlani, ott lehet kapni egy rakat jópofa plüsskutyát.
2010. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!