Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutya (kistermetű)...

Van olyan kutya (kistermetű) ami hasonlít egy nyúlra?

Figyelt kérdés

Szoktam nagmamámhoz menni néha,egy héten akár többször is és amikor a vasútállomásról megyek hozzá vagy megyek vissza a vonathoz,van egy családiház ahol van vagy 5-6 kutya,kettő nagy az udvaron láncon,egy németjuhász szintén láncon,kettő pedig egy melléképületben bezárva,onnan hallom ki az ugatást.


Na mindegy,lényeg az,hogy van egy kistermetű fehéres tarka,kutya,kis fekete is van benne főleg a szeme körűl és az orránál,ez a kutya szabadon van mindig az udvaron és járkál de annak egy szava nincs,sosem ugat,már szóltam is neki pedig de nem is fordítja a fejét sem felém,lehet beteg. Ez a kutya egy nyúlra hasonlít de ,ha az arcába nézünk,látjuk,hogy az orránál a kis fekete pötty ,ílletve a szeménél,szóval lehet látni,hogy kutya csak nagyon hasonlít egy nyúlra. Elneveztem "nyuszikutyának":) ,olyan atanyos.


Nem tudom milyen kutya lehet,ilyet még nem nagyon ,nem is láttam.


Van még ilyen kutya tóbb is?



2016. jún. 28. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Képet tudsz csinálni? :DD Nagyon kíváncsi lettem :DD
2016. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy jack russel? Nekem azom van kis foltos, és a magas fűben ugrálva , egy kívűlálló nyúlnak is nézheti.:) Az enyém sajnos süket, a fajtája sajnos hajlamos rá. Lehet "nyuszikutya" is az.
2016. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
corgi?
2016. jún. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így látatlanban én azt mondanám, hogy keverék.
2016. jún. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán papillon?

Nagy fülei vannak,de azért nem egy kiköpött nyuszi :D

2016. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!