Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam úgy be a kutyáma...

Hogy tanítsam úgy be a kutyámat hogy a szabadba is engedelmeskedjen nekem ne csak otthon?

Figyelt kérdés
Van egy szibériai lajka kis kutyám, és már szinte minden parancsot tud és mikor itthon vagyok teljesiti is őket elsőre, de mikor elviszem sétálni és például megállok beszélgetni és megkérem hogy ülj, vagy fekszik, vagy pacsi nem engedelmeskedik hanem mással van elfoglalva. Azthallotam kicsi korába kell az ilyenre megtanítani. Tudnátok adni tanácsokat?

2016. júl. 1. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott a bibi. Nem megkéred ,parancsot adsz. Ha nem teljesíti akkor lecseszed. De nyomd le a fenekét.
2016. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó hát az ül ha mutatom is megy de pld pacsi vagy hozd ide ilyenek nem mert mással van elfoglalva hiába orditom neki hogy Hozd vissza! ha egyszer nem csinálja
2016. júl. 1. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Szabadban sok az inger neki. De azt kell csinálnia amit te mondasz mondjuk én utcán nem kérnék pacsit tőle.
2016. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!