Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mindenkire ugrál....

A kutyám mindenkire ugrál. Hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés
Séta közben ha valaki meg akarja simogatni egyből elkezd ugrálni. Ez senkinek sem tetszik de senki nem is tesz ellene. Én meg nem tudok csak ugy odaszólni hogy ne engedje... sajnos nem tudom mit tehetnék. A másik hogy a kutyákra is ugrál. Elég nagy darab, de ha kicsi, ha nagy kutyával találkozunk a mancsával a fejére csap vagy ráugrik a másik kutyára. Énrám nem szokott ugrálni. Hogyan szoktassam le. 5 hónapos
2016. júl. 3. 12:24
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Nem volt túl fényes a gyerek korom. Most hogy nagyon messze lakok attól a helytől "új életet kezdtem" nem szeretném újra átélni hogy ujjal mutogatnak rám. Talán ez lehet az oka. Megpróbálom minnél előbb iskolába iratni és ha ott is azt mondják hogy határozottan rántsam meg és szidjam meg ha kell akkor nem fogok félni.
2016. júl. 3. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!