Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van nekem egy 2 éves németjuhá...

Van nekem egy 2 éves németjuhászom és egy kölyök angol agaram és a nagy németjuhász neki ment és nagyon fáj a lába sántit és kicsit furcsán áll a lába most történ SÜRGÖÖÖÖS lenne. MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés
ennyi nem irok ide semmit ..............ide mielöbbi választ szeretnék

2016. júl. 3. 21:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Az előző kérdésednél én voltam a 9.válaszoló. Akkor azt írtad hogy már semmi sincs amit kétlettem már akkor de ahogy látom beigazolódott. Most is írnék neked széped de inkább nem. De ugyanaz a véleményem rólad mint eddig persze ez negatív. Marha gyorsan tanulj meg megnevelni egy kutyát. Vagy ha nem akkor a kölyköt add valakinek aki ÉRT hozzá.
2016. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
akit esetleg érdekelné már nincs baja neki hál istennek csak sántit de nem annyira 1-2 napot még pihen és remélem meggyogyul
2016. júl. 4. 13:14
 23/24 anonim ***** válasza:
Miért nem viszed állatorvoshoz? A "csak" sántítás is épp elég baj, nem tudom te milyen szadista ember lehetsz, hogy nyugodtan nézed azt a kiskutyát ilyen állapotban...
2016. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ja egyébként csak mondom, hogy mivel még kölyök, ha mondjuk törése van vagy ilyesmi és rosszul gyógyul be, akkor deformálódhat a lába és élete végéig sánta lehet, csal mondom, bár tudom téged úgysem izgat.
2016. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!