Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyam megfilladt, hogy...

A kiskutyam megfilladt, hogy lejet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
A kutyus 10 hetes volt. Csak ket hete volt nalunk de nagyon megszerettuk. Ma valamit felrenyelt. En dolgoztam a ferjem rohant vele a dokihoz de nem tudtak segiteni. Itt sirok mar 3 oraja. Mit lehet tenni? Eltemettuk kapott keresztet viragot gyertyat. De egyszeruen nem tudok megnyugodni. Mit lehet tenni hogy jobb legyen?

2016. júl. 15. 15:21
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
25%

40: nem jogos biztassuk! Van meg eleg kutya "gyakorolni".


Reszemrol ennyi, szerintem egy normalis ember igenis vizsgalja a sajat feleloseget egy ilyen ugyben. Nekem nem eleg, hogy kijelentem en biztos nem es a ferjem sem, mert a hazassagunk tonkremehet, mert ezt hallottam. Tehat tok mindegy mivan OK NEM HIBASAK, meg ha azok is.


Elnezest hogy felbeszakitottam a "jaj te szegeny" "nem tehetsz semmirol" "fel a fejjel" nyalas komment omlenyt.

2016. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
53%
Azt már látom, hogy téged tényleg nem lehet meggyőzni, 79-es! De azt azért csak te is elismered, hogy a kérdezőnek magának TÉNYLEG nincs felelőssége az ügyben, hiszen nem is volt otthon. A férje elképzelhető, hogy valamiben hibázott, de ez ugye nem a kérdező hibája, és az kifejezetten tiszteletreméltó, hogy (veled ellentétben) a kérdező nem hányja a férje szemére, hogy miért nem vigyázott jobban, stb. Gondolom, te simán megtennéd a házastársaddal, mert ugye mit számít egy csipcsup házasság a kutyához képest, pontosabban ahhoz képest, hogy valakinek felelősnek KELL lennie az ügyben, mert ez így normális... (Remélem, elég értelmesen írtam le)
2016. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
61%

Komolyan,fél perc alatt történt az egész!

Még is mit tudott volna tenni a kérdező?

Szájkosárral kellett volna a kutyát kivinni a kertbe?

Komolyan ha egy 12 hetes kutya szájkosárral játszik a kertben az jó élet a kutyának?

Szerintem nem.

Szerintem a kérdező mindent megtett a kutyáért.



Kérdező,fogadd őszinte részvétemet.

Akik itt sértegetnek,azokkal ne törődj.

Egy új kutyus lehet hogy segítene

2016. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
37%

Teljesen normális hogy szomorú vagy és nem tudsz megnyugodni.Elvégre ma halt meg a kutyád.Nem is értem hogy miért akarsz máris túllépni rajta.Ha elveszítesz valakit akit szerettél,azt nem lehet feldolgozni egyetlen nap alatt.

Egyébként nem nagyon tudsz semmit sem csinálni, egy idő után jobb lesz majd.Gondolj arra,hogy boldog élete volt a kutyádnak,és már semmi sem fáj neki.Egy új kutya viszont nem hiszem hogy jó ötlet (egy ideig). Csak majd miután a mostanit rendesen meggyászoltad és túlléptél rajta. Az új kutya valószínűleg megérezné hogy valaki mást akarsz pótolni vele.

Sajnálom a kutyádat,de tényleg nem a te hibád volt,mert vannak balesetek,amiket nem tudsz elkerülni.Senki sem látja a jövőt.

2016. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
67%
Bakker.. ha az én kutyám félrenyel és láthatóan nem tud elbánni vele, nem az orvoshoz rohanok vele első körben, hanem lenyúlok a torkán és kiveszem, ami megakadt.... gusztustalan de muszáj.
2016. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
36%

Ja mikor én elvesztettem a kutyámat akkor igen, én is sirattam 2-3 sőt több hétig! Mert nekem a társam volt, a legfontosabb személy az életemben.

Plusz, én nem jöttem fel gyakorira és máshova sajnáltatni magam, veszekedni meg végképp nem álltam le, mert GYÁSZOLTAM.

És a legtöbb ember, ha elveszíti a kutyáját akkor magában keresi a hibát, mit rontottam el, vajon megelőzhető lett volna, stb, nem védi az igazát, és szinte már jogosnak ítéli meg a kutya halálát. Az én kutyám halála után mindent elolvastam az okokról, a megoldásokat kerestem éjszaka mikor pihent stb..én egyetértek a 79%ossal!

2016. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
53%
Azért az tény hogy nem lehet mindent megelőzni.És ha valaki az udvarra is szájkossárral viszi a kutyáját,az nem biztos hogy teljesen normális.Ennyi erővel etetni se kéne,azt is félre nyelheti.Az én kutyám egyszer a kertben játszott és beugrott a bokorba,torkon szúrta egy ág.Kb ugyan annyira volt az én hibám,mint a kertészé,aki a bokrot ültette.Mondjuk azért a helyedben nekem bűntudatom lenne,ha hibás voltam ha nem.
2016. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
mondjuk elég fura hogy meg sem próbálta kiszedni
2016. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
0%
Most azért pontoztatok le, mert megmondtam az igazat, teljesen kultúráltan és normálisan? Szép.
2016. júl. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

A KIÍRT KÉRDÉSRE VÁLASZOLVA: Nehezen, nem megy egyik napról a másikra. Sajnálom a kutyátokat. Ha egy kutya nem természetes halált hal, pl. lenyel valamit, elüti a kocsi, megrázza a vezeték amit megrág, stb. az borzalmas dolog, vond le belőle a tanulságot és legközelebb 2x annyira figyelj, ha újra kutyád lesz. Nyilván vannak kikerülhetetlen véletlenek is.

Részvétem.

2016. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!