Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a havanese...

Mi a véleményetek a havanese kutyáról?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek van.:) Nagyon aranyos kutyus. Viszont mikor sétáltatom, hihetetlenül húz. Mikor megálltunk a benzinkút előtt, és barátnőm bement forrócsokiért, úgy elkezdett sírni a kutyus, hogy nem tudtam vele mit csinálni. Feszt a benzinkútra akart bemenni a gazdija után... A húzás persze csak nevelés kérdése. Mondjuk engem picit idegesített, hogy mindenki lecukizta, meg meg akarta simogatni, meg hogy milyen édi kutyus, és ott örömködtek. Ez lehet mást nem, de engem nagyon zavart.
2010. ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 doboszoli ***** válasza:

Tökéletes, szeretnivaló házikedvenc.

Lakásban tartható, nincs kutyaszaga.

Kissé önfejű, sértődékeny, de ezzel együtt tündéri.

Minden külső ingerre, mint csengő, telefon, idegen, őrült csaholással reagál, erről kiskorában ajánlatos leszoktatni.Ételben válogatós, de minimális fogyasztása

miatt ez könnyen megadható neki.

Évente két alkalommal elég megnyíratni szakemberrel. Ez alkalmanként 3-5 e forintban fáj.

Betörő megfogását ne várd tőle, de a nap 24 órájában riasztóként működik, tökéletesen. Éber, figyelmes.

Napközben a lakásban jól el van egyedül, de ha a család hazaér, kitörő örömmel üdvözöl mindenkit, innentől levakarhatatlan.

Nekünk 3 éve van, bátran ajánlom mindenkinek, aki egyéniséggel rendelkező játszópajtást keres.

2010. ápr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Neka ***** válasza:
Imádni való, nagyon okos és szeretetteljes kiskutyák. Olvass utána a fajtának, én ezzel kezdtem, mielőtt megvettem. Főleg a tartásáról és a gondozásáról. Mindent megtalálsz a neten, még a betegségeket is....
2010. ápr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is havanese-m van már 5 és fél éve és csak jókat tudok róla mondani. Nagyon szeretetteljes eszébe se jutna bántani úgyhogy csak ajánlani tudom!:)
2010. máj. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Helyes kis kutya, sokat kell velefoglalkozni,nagyon kiváncsi fajta , és szeret a középpontba lenni.

Nekem is van. :D

2010. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!