Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát panelbe?

Kutyát panelbe?

Figyelt kérdés
Évek óta szeretnék kutyát tartani, de sajnos panelben élek, így nem tudom hogy lenne-e rá lehetőség..Esetleg van-e olyan kutyafajta, amit tudnék szobában tartani, és elég lenne neki 2x séta egy nap? Fontos szempont az is, hogy ne legyen ugatós, és ha dolgozok (reggel 9-től délután 4-ig) akkor egyedül is ellegyen otthon..Én mopszra gondoltam, csak azt hallottam róla, hogy nagyon könnyen megbetegszik és nem tudnám hetente orvoshoz vinni..Ja és lehetőleg kistermetű kutyát szeretnék. Előre is köszönöm a válaszokat.
2016. júl. 24. 18:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tény, hogy nem vagy megáldva túl sok ésszel kedves utolsó ha szerinted a kutyának a kertben kicsapva jó az élete.
2016. júl. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!