Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szüleim nem akarják ivartala...

A szüleim nem akarják ivartalaníttatni a goldenünket! Már 9 hónapos. Hogy vegyem rá őket?

Figyelt kérdés
Olyan csőlátásúak ilyen szempontból, még azt se engedik, hogy elmondjam nekik az előnyöket és hátrányokat. Nagyon domináns a kutya, és tudom, hogy ezzel részlegesen megszüntethető lenne ez. Segítség!!!
2010. ápr. 17. 18:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
kan vagy szuka? van mellette másik kutya? Te hány éves vagy? kié hivatalosan a kutya?
2010. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hivatalosan az enyém. 16 vagyok. Kan. De akkor sem engedik...
2010. ápr. 17. 19:09
 3/26 A kérdező kommentje:
Van egy óriássnaci, aki elég agresszív vele.
2010. ápr. 17. 19:09
 4/26 Akiteki ***** válasza:
100%

Ha meg sem hallgatnak, akkor mit tudunk mondani?

Esetleg próbáld meg, hogy az állatorvossal beszélsz, hogy a következő oltásnál ő beszéljen velük a dologról. Hátha rá hallgatnak.

2010. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is kíváncsi vagyok hány éves vagy. Ugyanis nagyon komolyan és felelősségteljesen gondolkodsz. Próbáld meg összeszedni rá a pénzt. Sokszor van akció. És az egyik része, hogy megmondod, hogy te finanszírozod.

Nyilván ismered az ivartalanítás melletti érveket, és ezeket már elmondtad a szüleidnek

Igazából az érdekelne még engem, hogy mik az ő ellenérveik. Mert arra kellene kontrázni

2010. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog az ivartalanítás. De azzal nem mentesülsz a nevelés kemény munkája alól. Sok esetben nem használ és ha használ is akkor sem annyit amennyit kell. Ivartalanítás a kiskutyák és betegségek elkerülése érdekében szükséges. Amúgy keress akciókat, és próbálj rá pénzt gyűjteni, esetleg kérd meg az orvost hogy fizethesd részletre!
2010. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Hogy megcsonkítás. Azt mondták, hogy megpofoznak ha nem fejezem be ezt a szöveget már végre. Mert őket ez nem érdekli. Elegem kezd lenni... :( 16 éves vagyok.
2010. ápr. 17. 19:16
 8/26 A kérdező kommentje:
Az orvos is olyan béna volt, ma kérdeztem meg előtte, hogy mit gondol róla... Elkezdi, hogy el fog hízni utána. Mondom, hogy de én rendszeresen mozgatom a kutyámat, és amúgysem minden esetben hízik el! Na apám felkapta a vizet, hogy szó sem lehet erről... Mert mondta előtt, hogy az kiherélés. Mondtam apának, hogy semmit nem tud a dologról. Erre ő: mert te zseni vagy. Mondom: én sokkal többet tudok erről mint te. Ő: hagyjál békén a hülyeségeiddel büdös kölyök. Na most komolyan... Hogy lehetnek ilyenek?
2010. ápr. 17. 19:18
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem a pénzzel van baj. Nekem is meglenne rá a dugi pénzem, ha engednék.
2010. ápr. 17. 19:23
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez az állatorvos gááz o.O az én kutyusom 1évesen lett ivartalanítva, most 5éves és karcsú, mint tinikorában :))) Nem lehetne valami csellel rávenni őket egy reálisabb állatorvosra?
2010. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!