Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szüleim nem akarják ivartala...

A szüleim nem akarják ivartalaníttatni a goldenünket! Már 9 hónapos. Hogy vegyem rá őket?

Figyelt kérdés
Olyan csőlátásúak ilyen szempontból, még azt se engedik, hogy elmondjam nekik az előnyöket és hátrányokat. Nagyon domináns a kutya, és tudom, hogy ezzel részlegesen megszüntethető lenne ez. Segítség!!!
2010. ápr. 17. 18:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

mutasd meg nekik ezt:

[link]

Ha ralepsz erre a linkre, akkor bejon egy oldal kek irassal, csak par sor. Kattints ra a piros szovegre es olvasd el azt az oldalt. Ha elolvastad, annak a legaljan is van egy link, azt is feltetlenul olvasd el es a szuleid is.

Minden jot

2010. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Nincs egyszerű helyzetben a kérdező. Ez a téma nálunk is problémát okozott. Nálunk 1 nőstény tacsi meg 2 nőstény cica lett ivartalanítva. Az én anyám sem hallgatta meg, amit mondtam ezzel kapcsolatban, sőt kiskutyákat/kiscicákat akart! Azt hittem rosszul hallok. Ezért amikor lehetőségem volt rá felkaptam és elvittem őket a dokihoz. Előtte egyeztettem az időpontot, és megbeszéltem vele, hogy csak egy részét fizetem ki, mert sürgős a dolog, de pillanatnyilag nem volt annyi pénzem, hogy mindent fizessek. (azóta már rendeztem az adósságaimat). Persze utána kiakadt, mindenki, hogy ezt mégis, hogy képzeltem? Mikor meg a másik nőstény cicát is ivartalaníttattam, ki akart tagadni. Persze nem szép erre buzditani bárkit is, de ha már túl lesz rajta, úgy sem tudnak mit csinálni a szüleid. Kérdezd meg, az jobb lenne ha elütnék, mikor hajtja a szukákat? Mert olyankor se lát se hall a kutya, mikor "kanos".
2010. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ja és az elhízással kapcsolatban: A mamámnak is van egy ivartalanított kan uszkárja, és nem hizott el pedig már 11 éves! Azt is hallottam, ha fiatalon ivartalanítják akkor nem is hízik el. Ha meg rendszeresen mozog, akkor pláne nem!


Előző voltam

2010. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Akiteki ***** válasza:

5 ivartalanított kutyám van vagy volt. Egyik sem hízott el.

Hízni nem a hormonoktól vagy annak hiányától lehet, hanem a kajától. Nem kell hülyére zabáltatni, ennyire egyszerű.

2010. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

nyomtass ki egy lapot amit az asztalukon hagysz, vagy kitűzöl a hűtőre.

bár én úgy csinálnám hogy egyenként vennéd rá őket...elősször azt a szülődet győzöd meg, amelyik jobban bízik benned, vagy többet foglalkozik a kutyával, vagy amelyik könnyebben megérti hogy te csak jót akarsz.

és aztán már ketten győzködhetitek a másikat.

(azt neked nem ajánlom hogy titiokban ivartalanísd azokból amit leírtál szerintem kint alhatnál a kertben vagy az utcán)

2010. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Akiteki ***** válasza:
Ha ennyire hajthatatlanok, egy időre szüneteltesd a témát. Inkább járj vele iskolába, hogy könnyebben kezelhető legyen. Később majd újra felhozhatod, ha látják, hogy értesz hozzá, jól bánsz vele.
2010. ápr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!