Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a kutyámmal?

Gulyás László18 kérdése:

Mit tegyek a kutyámmal?

Figyelt kérdés
Ma, mint minden átlagos napon, be akartam menni a házba és a kutyám megharapott. Mit tegyek vele, mert ez már nem az első alkalom.

2016. júl. 30. 20:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez így elég kevés info.

A probléma forrása valószínűleg ott van, hogy nem tisztel téged, nincs megfelelően nevelve. Ennél többet nem tudok mondani ennyi információ alapján.

2016. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
szoktunk labdázni, többnyire én etetem, néha ilyen kötél húzósat is játszunk, eléggé barátságos szokott lenni, bár mostanában keveset vagyok itthon, de volt olyan, h több int 1 hónapig nmvoltam itthon és nem volt semmi baj.
2016. júl. 30. 22:57
 13/16 anonim ***** válasza:

Mi az hogy többnyire te eteted?

Akkor most még se a te kutyád?Vagy mi?Hány éves vagy?

2016. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%

RudyV.. verés?????

Az én kutyám olyan, ha ráordítok, akkor összecsinálja magát, vagy tudja, hogy rosszat csinált.. de ha suliban bármelyik oktató pofon vágta vagy ilyesmi, akkor kőkeményen nekik ment és még így is sikerült szájkosaran keresztül megharapni az oktatót...

A veréstől vannak értelmesebb megoldások, a kutyaiskola csak azért kell, ha nem értessz a kutyákhoz.. de az se mindegy milyen fajta.. egy csivavát ha megversz, kb meg is hal ott abban a percben, míg egy kau lehet meg se érzi csak az agyában fogja fel, hogy most ráütöttek...

2016. júl. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 A te kutyád idegrendszere akkor nem stabil.
2016. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ööö..de! Lövésteszten pl 20kutyából teljesen nyugodtan csak ő és egy másik kutya viselkedett. Ezzel azt akartam kihozni, hogy nem minden fajta fog egy kis veréstől meghunyászkodni... mert van olyan fajta, amelyiknél csak olaj a tűzre. Az enyém befogadott, átélt már ezt-azt, volt verésben része sokszor. És pont emiatt nem fogja hagyni magát. Érdekes, amíg verték a kutyaiskolában, addig mindent és mindenkit likvidálni akart, de amikor normálisan lett hozzáállva, ésszel és nem erővel, akkor pedig szabadon lehetett engedni. Hogy is van ez? :)

Az ideggyengeség egyébként kutyakiképzők és orvosok szerint is (annak idején utánajártam) olyan, hogy egyik percről a másikra gondol egyet éa ok nélkül félős/agresszív lesz; illetve túlságosan erősen éli meg az érzelmeket. De ritka a tényleges ideggyenge kutya. A legtöbb csak rossz nevelésű, de ugye könnyebb ideggyengének titulálni, mint beismerni, hogy nem tud nevelni :)

2016. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!