Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha konzervet (is) adok a...

Baj ha konzervet (is) adok a kutyának?

Figyelt kérdés

fél éves kutyim nem nagyon szereti magában a tápot. Mindig megeszi de úgy nézem hogy inkább csak muszájból. Viszont 3 etetésből 1-2x belekeverek egy kis konzervet és így nagyon szívesen eszi. A tápja Select gold junior maxi sensitiv. A konzerv nagyon jónak tűnik és ízlik is neki (nem tescós konzerv).


Hús és belsőségek 64%, összetétel: marha 29%, csirke 19%,hús,tüdő,légcső,rizsliszt.

Analitikai összetevők: fehérje 12,5%, zsírtartalom 7%, nyershamu 1,9%, nyersrost 0,5%, nedvesség 57%, kalcium 0,28%, foszfor 0,21%.


Ezek így kb. az összetevői. 100% friss hús, adalék anyagok és színezékek nélkül, szója és cukor nélkül.



2016. aug. 1. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
A (jó minöségü) konzerv sokkal jobb, mint a száraz táp!
2016. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én azért nem adnék csak konzervet mert később "kényes" lesz és még azt sem eszi majd meg.
2016. aug. 1. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele gond ha belekevered, én is "meg szoktam lepni" a kutyámat konzervvel, nagyon szereti. Én Happy Dog bárányosat szoktam neki venni, arra azt írják 100% hús. Persze ki tudja.... Csak ne konzerv legyen a fő tápláléka.
2016. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán belekeverhetsz neki konzervet, főtt húst, főtt tojást, stb. Nyilván tojást nem rendszeresen.
2016. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!