Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az én 5 éves kiskutyám meghalt...

Az én 5 éves kiskutyám meghalt. Szerintetek normalis ha?

Figyelt kérdés
Egy napja halt meg és én nem vagyok gyászoló típus, ha egyáltalán van ilyen. Persze egy egész éjszakát végigsírtam miatta. Szomorú leszek, ha ránézek a dolgaira, de van egy párnám ami emlékeztett rá és amikor mellettem van nem vagyok szomorù. Szerintetek ez normális?
2016. aug. 1. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Igen normális mert nagyon kevés ideig élt. Egy hörcsög miatt sem sírnak sokan mert szegény állatka csak 2 évig él. Majd ha 15-18 évet leéltél egy kutyával akkor fogsz igazán gyászolni. Mégis mi történt hogy csak 5 évig élt? Amúgy részvétem.
2016. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Teljesen normális.

Hagyni kell kiteljesedni a gyászt, aztán pár nap múlva szépen el kell engedni.

Pár hét múlva a dolgaitól is lassanként szabadulj meg.

2016. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Komoly ez a kerdes?


Az lenne fura ha nem.

2016. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Első kommentelő: Hőgutát kapott és megfulladt.
2016. aug. 1. 14:05
 5/9 A kérdező kommentje:
3. Vàlaszoló: Csak egy kicsit furának érzem, hogy egy nap után nem fáj annyira. Olyan mint ha érzéketlen lennék.
2016. aug. 1. 14:23
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Tényleg fura. Pláne így, hogy a figyelmetlenségetek miatt halt meg. Mennyire kell ahhoz nem törődni szerencsétlen kutyával, hogy nem vettétek észre a lihegést, az egyre szaporább légzést, hogy nem iszik, nem eszik, nem mozog, remeg... csodás gazdái voltatok.
2016. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
#1 vagyok. mi a probléma a válaszommal? Ti talán évekig gyászolnátok egy kutyát akivel alig 5 évig éltetek? Az én kutyám 6 éves, ha elpusztulna vaszleg' én is átsírnék pár éjszakát de nem fájna annyira mint egy már 15-16 éves kutya elvesztése.
2016. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szegény kutya...micsoda szenvedés lehetett neki, mire elpusztult.

Mondjuk, ha azt végig tudtad nézni, nem csoda, hogy most se visel meg nagyon.

2016. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
az,hogy nem gyászolod magánügy. de az,hogy emberi felelőtlenség miatt halt meg, emiatt kéne,hogy emésszen a lelkiismeret
2016. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!