Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen esetben mi a teendő?

Ilyen esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Tegnap történt, hogy a kutyámnak adtam enni. Megette a kajáját utánna ő még ott szaglászott meg nyalogatott aztán a lábammal elhúztam a tányérját és megkapta a lábamat, majd a bundáját elkapva lerántottam a földre ahol egy darabig morgott majd abbahagyta és úgymond megadta magát. Azóta nem hallgat rám, felém se jön, kb csak vagyunk egymás mellett. A család többi tagjával úgy elvan de engem le se szar azóta. Ilyenkor mit csináljak?

Egyébként 1 évvel ezelőtt volt iskolába is hordva csak egyéb okok miatt már nem tudtunk kijárni de majd még szeretnénk.

2 éves szuka puli kutyáról van szó.


2016. aug. 3. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Te is szard le ot es amikor elkezd barátkozni akkor még 1-2 napig ne foglalkozz vele aztán fokozatosan beszélhetsz hozzá
2016. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elmondod miért rántottad le a földre ?
2016. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért rántottam le a földre, mert megharapta a lábamat, morgott és jött volna még nekem. Pár percig lent tartottam közben szigorú hangon rászóltam, hogy NEM!
2016. aug. 3. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!