Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állandóan elszökne a kutyám,...

Állandóan elszökne a kutyám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Miért szökik el, miközben rengeteget foglalkozunk vele, naponta sétáltatjuk, nagyon sokszor simogatjuk és játszunk vele? Nagyon jó élete van nálunk... Méghozzá egy szófogadó, nevelt kutyáról van szó, akit sokáig tanítottunk.

Ezek után, hogy simogassam meg játszak vele, hogy éjjel meg elszökik?

Legszívesebben rá se néznék többé erre a hálátlan dögre... az eddigi kutyáim mégcsak nem is próbálkoztak a szökéssel, pedig rájuk szerintem nem is fordítottam ennyire sok időt.

Vagy ennyire benne van a szabadságvágy? :D elképzelésem sincs, miért csinálja ezt


2016. aug. 6. 13:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
* jav.: ez NEM hálátlanság.
2016. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az isnerősöm kutyája ivaros kan,és ivaros szukákkal találkozik nap mint nap. Még párosodni sem jutna eszébe nem hogy szökni. Habár itt minden kutya ivaros és egyik sem szökik, sem párosodni nem akar.
2016. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hát..talán folyamatosan játszanod kéne vele(vagyis magadhoz szoktatni) és talán akkor nem hagyna el és szökne el meg amúgy talán a kerítést vagy valamit amin kimegy megkéne javítani . Az én kutyám is ilyen , nyugi....:)
2016. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!