Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől halhatott meg 11 újszülö...

Mitől halhatott meg 11 újszülött kutyusomból kilenc, mindenféle tünet nélkül?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 12:15
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Ok. Kíirom az eredményt, köszi a válaszokat. Még a gondolata is bénítólag hat, ha herpesz a baj. Két éve is ugyanezzel a kannal fedeztettem(Pireneusi hegyikutyák), és nem volt gond. Lehet kiállításon szedtük össze cseppfertőzéssel? Nemi útat kizárnám, mert a kan egy héttel az enyém előtt fedezett ott minden rendben van a kölykökkel.
2010. ápr. 19. 13:10
 12/41 anonim ***** válasza:
Csivis vagyok, egy csivi mama kiállitáson volt, még nem látszott rajta a terhesség, és neki pedig emiatt született halva a kiskutyája!Remélem nálatok nem emiatt van!Várom az eredményt.Arra nem gondoltál, hogy megkérdezed a dokit, hogyha netán bakt. okozta a problémát, nem gondolja, hogy kellene neki adni antibiotikumot, az bekerülne a tejbe, és megpróbálnánk megvédeni a maradék 2 kiskutyát? Nem beleugatni akarok a dolgotokba, csak segíteni!
2010. ápr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Fedeztetés után nem voltunk kiállításon! Én adok a kicsiknek antibiutikumot két napja meg a szukának is, hátha baktérium csinálta a bajt! A dokim semmi ilyesmit nem javasolt!
2010. ápr. 19. 13:37
 14/41 A kérdező kommentje:
Megint meghalt egy, már csak egy él a 11-ből sajnos. Ez az egy úgy néz ki ahogy egy nyolcnapos kölyöknek ki kell néznie, erős, szopizik, meglátjuk túléli-e.
2010. ápr. 19. 13:57
 15/41 anonim ***** válasza:
:(( nagyon sajnálom, h már megint elpusztult 1:( elképzelésem sincs mitől lehet ez:S majd írd meg mi a boncolás eredménye nagyon kíváncsi vagyok, még iylet nem hallottam, h semmi tünet nélkül ilyen sok kiskutya, ilyen kevés idő alatt elpusztul:(
2010. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Sajnálom a kiskutyáidat, és Téged is, tudom min megy keresztül ilyenkor egy lelkiismeretes tenyésztő.Remélem azzal az eggyel nem lesz gond!(:
2010. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Szűrve voltak a szülők betegségekre?
2010. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Idegen kannal fedeztettünk mindkét esetben, amikor nálunk is így alakult a helyzet. Szukáink előtte egészségesek voltak. Mopsz a kantól szedte össze a bajt.A csivi a kiállításon, ő már halva szülte a kölykét, császárral.A csivi kan is negatív volt.
2010. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Igen, szűrve voltak de a herpesz ha szunnyad nem mutatható ki még vérből sem. Ez egy alattomos gyilkos. Szerintem ez lesz, már nem tudok mire gondolni. Köszönöm az eggyüttérzést mindenkinek, nagyon ki v.ok és a kutyám is. Tudja hogy valami nincs rendben. És ha herpesz örök életére a hordozója marad. Így hogy hozzak ide másik kutyát?
2010. ápr. 19. 15:36
 20/41 A kérdező kommentje:
Szerettem volna most venni egy kölyköt, így ez is kudarcba fullad szerintem. Van aki azt mondja lehet el kéne altatnom, amire nem v.ok képes.
2010. ápr. 19. 15:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!