Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől halhatott meg 11 újszülö...

Mitől halhatott meg 11 újszülött kutyusomból kilenc, mindenféle tünet nélkül?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 12:15
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Dagimacival minden rendben?
2010. ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Örülök, h az az egy kutyus jól van:) Remélem minden rendben lesz vele, én nagyon szorítok Neked!

Majd írd meg, hogy van a pici kutya!:) Sztem már mindenkit érdekel, hogy van a kutyus:)

Kitartást!:) és nagyon szorítok!!:)

További szép napot!:)

Szia

2010. ápr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Dagimaci jól van, szépen szopizik ma kilenc napos. Adom a szukának az antibiotikumot, lehet baktérium a felelős mert jobban van a kicsi. Kétszer volt az állatorvos, ő miért nem adott szuriban a mamának szerintetek? Aztmondta nem tehet semmit! Lehet túlélték volna páran. Holnapra ha minden igaz meglesz az eredmény, már nagyon kíváncsi v.ok mi volt ez!
2010. ápr. 20. 11:47
 34/41 Akiteki ***** válasza:

Ugyanaz az orvos boncolja, aki nem tudott semmit tenni? Ne számíts semmire, úgysem fogja elárulni, ha hibázott.

Legalább egy kutyusod van, nem kell bajlódni a gazdikereséssel. Sok örömet kívánok hozzá!

2010. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

A bentmaradt kiskutyák/méhlepény/szövetdarabok problémáját valóban meg lehet oldani egyetlen oxitocin injekcióval. Én cicákkal fogalkozom (az első oldalon már írtam, én voltam az, akinek egyszer szétszórta a mama a kölyköket, és megfáztak), és minden ellés után elviszem a mamát a kicsikkel az orvoshoz. Egyrészt, hogy megnézze a kicsiket, hogy nincs-e gond velük, másrészt az oxitocin injekció miatt, ami egy nagyszerű dolog, hiszen segít, hogy a mama hamar felépüljön, és hogy beinduljanak a hormonok, legyen elég teje, stb.


Javaslom mindenkinek, aki tenyésztéssel foglalkozik, mindegy, hogy kutyákkal, vagy cicákkal, hogy ehhez az injekcióhoz ragaszkodjon (tehát akkor is kérje, ha a doki magától nem ajánlja fel), mert rengeteg problémától megvéd.

2010. ápr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Nem az állatorvos boncolja, hanem az István kórház Kórbonctana! Holnap talán már kapok valami eredményt. Az oxytocin ínjekcióval kapcsolatban pedig igazad van. Legközelebb nem hagyom magam. Egy antibiotikum szuri nem ártott volna neki. Sőt!!! Mióta adom a szukának jobban van a pici. Annyira szép, mint egy kis buldózer! Imádom, remélem minden rendben lesz vele! Köszi csajok a sok jó tanácsot!:)
2010. ápr. 20. 16:06
 37/41 anonim ***** válasza:

Szia!Örülök, hogy jobban van a mama is, és a kicsivel is minden rendben.Hidd el ez a pici mindenért kárpotolni fog, és egy gyönyörű nagy maci válik belőle.Tejben és szeretetben fürdik.Ha akarnád se tudnád eladni, annyira hozzád fog nőni.Tudom megtartod, én sem tudnám eladni.

Tanácsolok Neked valamit: sok tenyésztő, és mi is köztük, a hasonló problémák megelőzése miatt, már az 58. terhességi napon adtunk a mama kutyának 3 napos antibiotikumot.Tanultunk a mopsz, és csivis ügyekből.Sajnos sokmindent nem mondanak el az állatorvosok nekünk, de mi tenyésztők mindig segítettük egymást tanácsokkal.Nagyon kiváncsi leszek a holnapi eredményekre.Addig is szorítunk anyuval értetek!!!!

Remélem minden rendben lesz végre!

2010. ápr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Igen, mindig tanul az ember! Megfogadom a tanácsod, az antibiotikum szurival nem ártunk. Melyik készítményt szoktátok beadni a mamának? Az biztos hogy másik doki után nézek. Hamarosan lesz eredmény, majd kiírom. Imádom a mopszikat egyszer szeretnék én is a kisfiamnak, kiállításon megszoktam őket dögönyözni! Horkolós, édes pofák!:) Dagimaci jól van, remélem nem betegszik meg. Köszi mindent.:)
2010. ápr. 21. 08:42
 39/41 anonim ***** válasza:
Írtam privit!Csivis
2010. ápr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Baktérium végezte a pusztítást! Az emésztőrendszerüket támadta meg. Herpeszt kizárhatjuk, holnapra kapok teljes eredményt! Dagimacival minden rendben egyenlőre.
2010. ápr. 21. 12:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!