Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől halhatott meg 11 újszülö...

Mitől halhatott meg 11 újszülött kutyusomból kilenc, mindenféle tünet nélkül?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 12:15
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Nehogy elaltasd ezért!! Hát akkor majd őt nem fedezteted, veszel másik szukát őt meg ivartalanítod és megmarad kedvencnek. Lehet hogy szép egyed, de ami nem megy azt nem lehet erőltetni. Talán neki nem ez a sorsa.
2010. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is volt ilyen.. utólag derült ki az ok: egy elhalt kiskutya megmaradt a szukában, ami megfertőzte őt is, a tejét is, így a kicsik sorra elhullottak.. nálatok nem lehet ilyen gond? próbáld meg te etetni azt az egy szem kutyust gyerekeknek való tejjel ( nem a bolti .. ha érted mire gondolok )
2010. ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Nem mondod komolyan hogy ez is csinál ilyen pusztítást? Nem láttam sajnos a lepényt a végén! Gondolod 11 kölyök után még maradt benne? Összenyomtam a méhét ellés után, nem éreztem kölyköt! Eszik, szaladgál, ugat gondolod ilyen aktív lenne ha lenne benne kölyök?
2010. ápr. 19. 18:31
 24/41 A kérdező kommentje:
Az első kölyök az ellés estéjén pusztult el, és délután fél négykor jött az utolsó kölyök.
2010. ápr. 19. 18:32
 25/41 anonim ***** válasza:
93%

Milyen "Tenyésztő" az olyan aki nem nézeti meg azonnal a szukát és a kölyköket ellés után ??


Ne csodálkozz ha nem jött ki a lepény , vagy egy akár több kölyök ! Nálam volt hogy 14 baba lett , és ellés "befejezése" után azonnal jött az Orvos és közölte 1 baba még bent van !

1 óra múlva meglett , mert kapott Oxitocint !


Elég szorú hogy egyből az altatáson gondolkodsz , mert többet nem tud így elleni a kutyád ! Vagy így esetleg már nem tartanál rá igényt , mert nem hoz már több pénzt??


Mert amit írtál , abból ez jön le .

Egy Tenyésztő ilyet nem tesz ! Nekem 3 szukám van ami ivartalanított , és kedvenc , mellette vannak a Tenyészkutyáim . Soha nem altatnám el őket !

Hiszen még csak 6 évesek !

2010. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
A harmadik kiskutya születésekor már itt volt az állatorvos, és másnap reggel újból jött és ő sem érzett benne több kölyköt! Soha nem altatnám el a kutyámat, de ha megfertőzheti mások kutyáit az kinek jó? A legöregebb kutyám nemrég pusztult el 12 évesen, elaludt. Köszi a véleményt!
2010. ápr. 19. 19:21
 27/41 A kérdező kommentje:
Ha herpesz lesz az eredmény te örülnél neki ha elkapná a kutyád egy másiktól? Mert én nem. Inkább tanácsot adj hogy mi lehet ez? Vagy volt már-e ilyen tapasztalatod?
2010. ápr. 19. 19:37
 28/41 anonim ***** válasza:
Én együtt izgulok veled, és már az anyám is, aki a 16 éves kutyáját kanállal, és fecskendővel eteti!
2010. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és az anyukádnak is! Minden tiszteletem az övé.
2010. ápr. 19. 20:15
 30/41 A kérdező kommentje:
Az egy szem kölyök jól van kis dagimaci! Az biztos ha túléli megtartom annyira gyönyörű!:) Drukkoljatok!
2010. ápr. 19. 21:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!