Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám anyát megkérni...

Hogy tudnám anyát megkérni hogy kaphassak egy kiskutyát?

Figyelt kérdés
Most 13 éves vagyok, de amióta az eszemet tudom kutyát szeretnék. Régebben sikerült megfűznöm hogy lehessen két aranyhalam úgyhogy most ők vannak nekem.Sokszor próbálok rátérni a témára hogy milyen aranyos, és akkor mutatok egy videót egy kiskutyáról.Egyszer azt mondta hogy "jaj de aranyos, egy ilyet elfogadnék" és még ő mondta h nézzünk hirdetéseket hogy mennyibe kerül,meg képeket róluk,kérdezgetett a neveléséről.De ha rákérdezek konkrétan h mi lenne ha vennénk eggyet a válasza Nem.És ha már csak említem hogy barátnőmnek milyen aranyos a kutyája, akkor egyből rávágja hogy mi nem veszünk kutyát.Panelban lakunk.Tudom hogy attól fél hogy később rámarad az összes gond, a sétáltatás, de szeretném valamivel bizonyítani hogy felelősségteljesen tudnám gondozni, és nem hanyagolnám el a sétátatást.Szinte minden barátnőmnek van kutyája, és nekik sem a szülőre hárul a sétáltatás.Persze nem azt mondom h minden nap 3-szor mindig én vinném le de például a reggeli és a délutánit meg tudnám oldani.Sajnos anyagilag nem állunk jelenleg olyan jól hogy tudnánk kutyát venni,de én már annak is örülnék hogyha annyit mondana hogy esetleg ha majd jobban állunk lehet róla szó.Nem is fűzném akkor tovább. Esetleg nincs valami ötletetek hogy mivel tudnék neki bizonyítani? :(
2010. ápr. 19. 17:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megfogom próbálni h rákérdezek, csak majd megpróbálom kifogni h jó kedve legyen, mert akkor hátha nem tereli el a témát :)
2010. ápr. 22. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!