Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák kapnak érzéstelenítőt...

A kutyák kapnak érzéstelenítőt vagy valamit kupírozás során?

Figyelt kérdés
fáj emígy az nekik?
2010. ápr. 19. 17:58
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
68%
Elaltatják őket. És utána egy picit biztos fáj nekik. Lehet hogy régen durván csinálták, de ma már (persze ha nem akarsz rajta spórolni és szakszerű orvoshoz viszed) ez nem okoz nagy gondot a kutyának. Nem kell rá hatalmas kötéseket tenni... Ma már olyan technika van hogy nem is vérzik a seb a végés után...
2010. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
ugyanis szeretnék egy staffit de lelógó fülell valahogy olyan staffbullos nekem és felálló fülell sokkal jobban tetszik
2010. ápr. 19. 18:11
 3/44 A kérdező kommentje:
és ugy mennyibe kerülhet? ha valaki olyan kedves akkor legyen szives nekem átszámolni €-ra de ha nem azsem akkora baj :)
2010. ápr. 19. 18:12
 4/44 A kérdező kommentje:
de kiállításra is szeretném hordani? kupírozott fülell ez lehetséges?
2010. ápr. 19. 18:12
 5/44 Winner of Royal Hill ***** válasza:
74%
Altatásban végzik,staffnak általában nem is kell kötözni,magától áll. Ha jó a doki még a varratot se látod. Az ár meg kb. 100-120euró körül van.
2010. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 Winner of Royal Hill ***** válasza:
74%
Persze hogy lehet kiállítani. A staff vágott füllel szép...
2010. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
80%

Van Orvos aki még végzi , én is vágattam az enyémnek , bár én nem szerettem volna..... (muszály volt)


Viszont kiállításon a nem vágott fülért Plusz pontot adnak a bírok .... (ezt írja a Standard ) Persze ez nem nagyon van így ..... ! Van olyan bíró akinél csak olyan kutya nyerhet akinek vágva van a füle :S


Na erről ennyit .


Fájni fáj , ez biztos , de ahogy már írták , jó Orvos minimális fájdalommal meg tudja műteni .

Altatják , így akkor nem érez semmit !

2010. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
45%

Igazából az utókezelés fájdalmas,mikor rángatják a gyógyulófélében lévő sebszéleket,hogy "szép"legyen a fül csonkja.

Ha én tenyésztő lennék,el sem adnék kölyköt olyannak,aki meg akarja csonkítni.

2010. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 Winner of Royal Hill ***** válasza:
61%

Még az a szerencse hogy nem vagy tenyésztő....

Milyen sebszél rángatásról beszéltek? A mi dokink úgy összevarja a fület,hogy gyakorlatilag nincs seb,ergo nincs mit tépdesni. Jó orvos kell nem sintér és akkor nem kínzás.

2010. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
37%

Nem egyszer tanácsolják,hogy húzogatni kell a gyógyuló sebet,mert "szebb"lesz.

A dokidtól meg el kéne venni a diplomáját,meg az összes olyantól,aki felesleges műtéteket végez.

Ha annyira bele vagytok hülyülve a hegyes fülbe,miért nem vesztek álló fülű fajtát?

2010. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!