Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktatok idegen kutyákat...

Szoktatok idegen kutyákat simogatni?

Figyelt kérdés
Nagyrészt olyanokat, akik kerítés mögött vannak. volt már rossz élményetek? Én régebben szinte minden kutyát simogattam. Egyszer egy tacskóféleséget simogattam, barátságos volt, és egyszer csak a kezem felé kapott, nem csak játékból, hanem teljes erejéből. Most már csak a nagyobb méretű kutyákat simogatom, azok stabilabbak idegileg.
2016. aug. 16. 16:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Az meg a másik, ha benyúlsz a kerítésen hamarabb töröm le a kezed, minthogy a kutyám odaérjen :D
2016. aug. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó! Nagyon igaz, azt kihagytam! :D bár gyanítom, hogy a kutyám gyorsabb ès mire odaérek a baltával ő már tőből leszakìtotta a karját.
2016. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és az én kutyámat sem szokták mások simogatni. Egyrészt fél az idegenektől, és bújik a lábam mögé, másrészt ha ebből nem ért az emberke, akkor rászólok, hogy az én kutyám nem szereti ha idegenek hozzá érnek, és lesz szíves békén hagyni.
2016. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 okrwdw ***** válasza:
100%
Nem. Az én kutyámat sem szokták, egy kan Tosa Inu-m van :))
2016. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen NEM!


Én már attól idegbajt kapok, ha néha, ha beugrok a zöldségeshez, vagy kisboltba és előtte hagyom kikötve a kutyám látom, hogy idegenek odamennek és beszélnek a kutyáimhoz, vagy simogatják.

Míg egy kutyánk volt jóval ritkábban fordult elő, de mióta van egy (egyenlőre növendék) vizslánk is, a cuki fejének sokan nem tudnak ellenállni.

Szerintem baromi nagy felelőtlenség és bunkóság idegen kutyát csak úgy megfogdosni, hogy előtte nem kértük a gazda beleegyezését.

Ha kertes házunk lenne és ott nyúlkálnának be simogatni, a kutyáim ugyan nem veszélyesek, ellenben én tuti leüvölteném az illető fejét, ha észrevenném.


Kérdező, ritka idióta vagy már bocs.

Ha netán komolyabban megharap majd egy "stabilabb idegrendszerű" nagyobb kutya csak mert betolakodtál a territóriumára amit jogosan meg akar védeni, akkor nem tudom mit fogsz lépni. Itt is szerencsétlen kutya fog miattad szívni., meg a gazdája.

2016. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom...Ez most komoly kérdés vagy csak vicc?


Idegen kutyákat soha nem taperolunk. (Max. akkor elfogadható, ha az utcán farok csóválva odarohan hozzád egy játékos labrador, hogy simogasd meg... )


Engem már az is felhúz, mikor viszem pórázon, láb mellett a kutyát és kérdezés nélkül nyúlkálnak meg zebránál várna hátulról rápaskolnak a fenekére, főleg, hogy se én nem vagyok vevő erre, se a kutya.

2016. aug. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!