Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van még egy olyan szerencsétle...

Van még egy olyan szerencsétlen, mint én?

Figyelt kérdés

5 nap alatt a menhelyről elhozott kutyám lepisilte mind a négy szőnyegünket, az egyiket annyira, hogy kuka lett, 10.000 Ft minusz. A szobaiból sem jött ki a szag, de egy 25.000 Ft-os szőnyeget nincs szívem kidobni egy rohadt hugyozás miatt, és még keresem a módszereket, amik hatásosan kiszedik a szagot, mert 2 napja sikálom a szőnyeget, és nem segít.

Ezen kívül tegnap éjjel felmászott az előszobai fotelágyra, és a szemtelenje összehugyozta. Szódabikarbonával, öblítővel, mosóporral is kefélem, de még így is maradt egy kis szaga. Ha kidobnám, - 30.000 Ft.


Egy egyébként értelmes kiskutyáról beszélünk.


Másnak is voltak ennyire durva esetei, vagy csak az én "értelmes" kutyám ilyen jó fej?



2016. aug. 19. 10:08
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Sajnos itt Zuglóban legkorábban 16-kor nyitnak az állatorvosok, addig várnom kell :/
2016. aug. 19. 14:01
 22/36 anonim ***** válasza:
35%

ezzel jár az állattartás...

nemrég a 8 éves kutyám f*sta össze a padlószőnyeget az éjszaka közepén, mikor aludtam. kétszer egy óra alatt a vanish segítségével kb kijöttek a foltok.

évente egyszer-kétszer mindenkinél becsúszik valami. meg kell szokni h néha kapsz egy kis ajándékot és mindenhol szőr van a lakásban. ez a kutyatartás...

2016. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
0%
Rakj le neki ujsagpapirt akkor nem kell folytpn lefutkozni es tanitsd meg h csak az ujsagra vegezheti a dolgat ennyi
2016. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
70%
#23 a baromságaidat hagyd meg magaddnak, az kutya nem macska le kell vinni.... ha bent pisilhet akkor az életben nen lesz szobatiszta. Ezzel jár a kutyatartás...
2016. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom ki pontozgatja az értelme válaszokat, de egészségére.

Minél előbb doki és normális tápra válts át. Amiket felsoroltál gyakorlatilag szemét, jó reklámmal sajnos :S

A doki biztos tud ajánlani jobb tápot, főleg ha kiderül mi a baja

2016. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 bollocks ***** válasza:
58%
Csak a kérdésre reagálva: nem szerencsétlen vagy, hanem balfazs.
2016. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
93%
Borzalmas minőségű ételt adsz neki, ez is lehet baj. Brit, Acana, Taste of the wild, Josera... Ezek jó minőségűek. Amit most adsz az sajnos gyakorlatilag moslék.
2016. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
91%

No mi van, erre járt a lepontozó manó?


Remélem már a dokinál ültök. Amúgy Bollocks-nál a pont, te vagy a béna.

1. Új kutyát tök mindegy, hogy az árokpartról kukáztad össze vagy aranykoszorús mestertenyésztőtől vetted sürgősen meg kell mutatni orvosnak, aki felméri az egészségügyi állapotát, megbeszélitek az oltási sorrendet stb. (Felőlem akár parvo is lehet, úgy rémlik kettőnél többszor szokták a kombináltat ismételni...)

2. Még ha szobatiszta is egy kutya, a költözés és egy új gazdi annyira megviseli, hogy ideiglenesen rámehet a szobatisztasága. Új kutyát eleinte ugyanúgy 2 óránként ki kell vinni, mint egy kölyköt, a különbség az, hogy ő napok alatt felfogja hogy miről van szó és sokkal korábban lehet csökkenteni az e.ü. séták számát.

3. Pedigree, Friskies, Bruno agyonreklámozott, de gabonaalapú szemét. Minimum egy Brit Premium vagy egy Josera Festival szintet kéne venni, de Acana, Taste of the Wild még jobb.

4. Nem tudom mennyit sikerült olvasnod a kutyákról mielőtt örökbe fogadtál, de ha szeretnéd, egy privát üzenetért cserébe nagyon szívesen megdoblak az ajánlott szakirodalmammal (fél éve fogadtam örökbe), hátha az segít nektek.


Takarításról: mielőtt bármit megkukázol, érdemes megkeresni egy takarítással foglalkozó céget. Lehet, hogy nem lesz 2 fillér, de garantálom neked, hogy ők sokkal rosszabb problémákat is megoldottam már, mint némi pisifolt. (Nagybátyámnak takarítócége van, hú, hogy én miket hallottam! :D)


Ööö.. mentett kutyám van. Az első 2 hónapban csinált nekem egy 200000Ft-os orvosi számlát. Szerintem te csak maradj csendben.

2016. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Jó hír, hogy kapott gyógyszert, meg viszem majd újabb oltásra. Egyre szebb a széklete, húst meg rizst kap majd egy ideig. A tegnap éjszakát már átvészelte bepisilés nélkül, ma reggel pedig a sétánál pisilt és kakilt.
2016. aug. 21. 09:13
 30/36 anonim ***** válasza:
Mire kapott gyógyszert mibaja?
2016. aug. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!