Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van még egy olyan szerencsétle...

Van még egy olyan szerencsétlen, mint én?

Figyelt kérdés

5 nap alatt a menhelyről elhozott kutyám lepisilte mind a négy szőnyegünket, az egyiket annyira, hogy kuka lett, 10.000 Ft minusz. A szobaiból sem jött ki a szag, de egy 25.000 Ft-os szőnyeget nincs szívem kidobni egy rohadt hugyozás miatt, és még keresem a módszereket, amik hatásosan kiszedik a szagot, mert 2 napja sikálom a szőnyeget, és nem segít.

Ezen kívül tegnap éjjel felmászott az előszobai fotelágyra, és a szemtelenje összehugyozta. Szódabikarbonával, öblítővel, mosóporral is kefélem, de még így is maradt egy kis szaga. Ha kidobnám, - 30.000 Ft.


Egy egyébként értelmes kiskutyáról beszélünk.


Másnak is voltak ennyire durva esetei, vagy csak az én "értelmes" kutyám ilyen jó fej?



2016. aug. 19. 10:08
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Antibiotikumot kapott, de tagnapra megint nyálkás lett a széklete. Elvittem ma az állatorvoshoz, csináltunk széklettesztet, és kiderült, hogy mind a 3 komoly fertőzése megvan. Kettőre emlékszem, a parvo, meg a Giradia. És mivel tegnap óta nekem is hasmenésem van, valószínűsítette az állatorvos, hogy belém is átkerült a Giardia.

Most én is mehetek vizsgálatokra.


A kutya most minden nap kezeléseket kap, a menhely meg elmehet a francba. Ilyen beteg kutyát hogy adhatnak ki?


Van ötletetek, hogy milyen kézmosót használjak, ami hatékony kutyázás után?

2016. aug. 24. 14:40
 32/36 anonim ***** válasza:
49%
Neharagudj de én olyan jót mosolyogtam az írásaidon. Ez az összehugyozta ( kuka ), azt is sikerült leszarnia ( kuka ) vicces volt. De amúgy ebben a korban sűrűbben kell lehordani, hogy megtanulja ott végezni a dolgát. Szurkolok.
2016. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy tetszett a sztori (tényleg). Én is biztos nevetnék egy ilyenen, ha hallanám. Sajnos átélve néha szinte egy rémálom. Ha fél év múlva visszagondolok, már csak egy örök emlék marad és a kutya remélhetőleg egészséges lesz.
2016. aug. 24. 19:57
 34/36 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy rossz. Én 17 éves voltam amikor kaptam a páromtól egy 2 honapos csivavát. Ne tudd meg hányszor össze fosta a szőnyeget ami ugye telibe le volt rakva a szobámban. Akkor a bútor alját a tesóim játékait folyton megrágta. Ez kb pár hónapot ment és hála Istennek vége. Most már 5 éves múlt és nagyon ügyes és szoba tiszta. Sok sikert kívánok és hidd el hamarosan jobb lesz.
2016. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
#34 ha kicsit visszaolvadod meglátid hogy már nem a szobatisztaság a gond... :/
2016. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

A kutyatartás szépségei.


Első nap lepisálta a nagy szobaszőnyeget, majd a franciaágy fa és bőrkeretét, majd telefosta az előszobát.

Másnap éjjel felébresztett és nyöszörgött, levittem hajnali fél 4kor, hát alig értünk el az első fáig, rögtön telibef.o.sta az egészet, mitha slagot nyitottak volna maxra, úgy jött belőle a cucc :D

Bélgyulladásos volt a kutyus, én is sokat járkáltam vele dokihoz, antibiotikum kúrát kapott,injekcióban és tabletta formájában is (Augmentin) és rendbe jött.


Ha a tied is megkapja a megfelelő kezelést, rendbe jön. Ha neked is felír valamit a doki, te is rendbe jössz, nyugi :)

2016. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!