Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy neveljem meg?

Hogy neveljem meg?

Figyelt kérdés
Menhelyből hoztam egy kutyát,közepes méretű keverék. Nagyon kedves, de annyira vadul játszik. Felugrál rám, nekem ugrik, örömében magasabbakat ugrik mint én. Nem érti, hogy ne ugrálj, a kezemet magam elé teszem, kiabálok rá, szólok hogy, üljön le, majd nagy vad futkározásba kezd, na az meg félelmetes.

2016. aug. 19. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
ne kiabálj, habem határozott legyél. le kell fárasztani. sétáljatok sokat.
2016. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy Ő egy kertesházi kutya lett, és csak a szagok miatt viszem sétálni fél órát naponta.
2016. aug. 20. 07:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne fél óra legyen, hanem több. De mivel ennyire nem értesz hozzá, menjetek kutyasuliba, ahol megtanítják, hogy neveld.
2016. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fél óra? képzeld el, hogy monjuk te 1nap csak fél órát csinálhatod azt amit nagyon szeretsz, amugy meg a megszokott környezetedben unatkozol. sokat sétáljatok, játszatok, és menhetek kutyasuliba!
2016. aug. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!