Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történt a kutyámmal?

Mi történt a kutyámmal?

Figyelt kérdés

Van egy tacskó-pincsi keverék kutyusom és éjszaka vonított, de gondoltam, hogy csak sziréna...

Aztán reggel láttam, hogy a jobb lábára nem tud ráállni. Mostanra már jobb lett neki egy kicsit, kapott reggel fájdalomcsillapítót. Mivel jobban lett, ezért nem vittük állatorvoshoz (most jön, hogy milyen rossz gazda vagyok).

Szerintetek mi történt vele? Nem látszik seb, csípés, elváltozás, duzzadás.

Egyszerűen aggódok.



2016. aug. 22. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Embernek való gyógyszert adtatok neki?? Az rosszabb mindha bem vitted volna orvoshoz.... igen szar gazda vagy...most nézed ahogy fáj a lába? Nekünk honnen kéne tudnunk mi lett??
2016. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kielégítő választ.

Részben igazad van, mivel Algopyrint adtunk neki, amit az orvos ajánlott.

És nem, már nem fáj neki, rá tud állni.

2016. aug. 22. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Embernek való fájdalomcsillapítót többé ne adj neki, hacsak nem állatorvos utasít erre.

Ha nem múlik el teljesen a lábfájdalma, sántít vagy bármi elváltozást látsz rajta, akkor mutasd meg orvosnak.

2016. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak begörcsölt a lába szegénynek, de figyelni kell és ha további tünetek jelentkeznek, akkor meg kell mutatni egy orvosnak!
2016. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

#3

Az orvos ajánlotta a gyógyszert. Telefonon beszéltünk vele.

2016. aug. 22. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Kutyának nem szabad algopirynt adni csak a legvégső esetben. Ráadásul végtagfájdalimra nem is jó. Egy ilyen kicsi kutya egy fèl szem alogpiryntől gyomorvérzéses lehet.
2016. aug. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6

Nem volt fél szem, tisztában vagyok a kutya termetével.

Az algopyrin teljesen jó végtagfájdalmakra is :D

Miután adtunk neki, nem is fájt, ma pedig hosszú pihentetés után semmi baja nincsen :)


Köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 23. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!